Mano Sparnai: Diskusijos / Važiuoklių klausimai / Plastikines linges ismatavimai.


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Važiuoklių klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Plastikines linges ismatavimai.
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Rolandas
Sk Kov 12 2023, 09:45
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Blogai. Nedaug apkrauta ašis turi būti vertikali.
Su šimiu susitvarkyt gali tik naudodamas demferį. Dažniausiai tai trinties demferis.
Berods turiu gerą amerikonišką knygą apie važiuokles-landing gear dezign.
Į viršų
justas
Sk Kov 12 2023, 09:57
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Hm... Rolandai sakot isvis kampo neturetu but ?
Į viršų
Rolandas
Pr Kov 13 2023, 10:11
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Pažiūrėk originalą. Pažiūrėk kitas panašias konstrukcijas. Arba mano anglišką knygą. Aš darau vertikalią ašį.
Pasvirus ašis stengsis trukdyti pasukti ratuką į šalį, bet nuo šimi tikrai neapsaugos.
Į viršų
justas
Pr Kov 13 2023, 11:52
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Niu perziurejau kruvas nuotrauku. Tiek Katanu tiek rv10 tiek maniskio visur man rodos asis pasvirus i prieki. Bet ar tikrai pasvirus ir kiek neina pamatuot. Logiska butu manyt kad asies pasvirimas pats savaime leistu kiek stabilizuopt rata nes jam sukantis keltusi priekis i virsu. Del shimio tikra tiesa, vienintelis budas demferis arba trintis. Tiek rv tiek maniskiam asis uzverziama tiek kad ratui pasukt reiktu 6-8 kg jegos. Bet gal geriausiai kai yra abu budai? Vienas kitam padedantis. Zodziu uzklausiau pas amerikonus gal kas pamatuos ir parasys ta kampa.
Į viršų
Rolandas
Pr Kov 13 2023, 12:49
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Ant žolės šimio nebūna (turbūt). Bent jau niekad nejutau. Tačiau ant asfalto visada būna. Verži tiek, kad dar būtų galima keisti kryptį.
Paprastai trinties demferiai su laiku atsipalaiduoja.
Į viršų
AR
Kt Kov 16 2023, 10:44
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

Rolandas rašė ...

Blogai. Nedaug apkrauta ašis turi būti vertikali.
Su šimiu susitvarkyt gali tik naudodamas demferį. Dažniausiai tai trinties demferis.
Berods turiu gerą amerikonišką knygą apie važiuokles-landing gear dezign.


Manau, kad su tokiu dideliu pačio rato sukimosi ašies išnešimu atgal - vertikalios ašies kampas turi mažai reikšmės.
Jei rato ašis būtų netoli vertikalios ašies- tuomet vertikalios ašies kampas turėtų reikšmę.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0627sek,0.0109iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,802kb