Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Lietuvos aviacijos veteranai


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lietuvos aviacijos veteranai
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Prialgauskas
Kt Bal 22 2010, 12:54
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Mielas ir Gerbiamas svetainės įkūrėjau ir redaktoriau Nerijau!

Koks puikus Jūsų devizas - MANO SPARNAI / aviakonstruktoriams ir ne tik..", suprask, jie ir mums - Lietuvos aviacijos veteranams. Tad pabandome...

Ta proga, nuo Kauno aviacijos veteranų sąjungos(KAVS) žmonių, leiskite Jums perduoti gražiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus.

Bet mes ne vieni. Puikiai gyvuoja broliškos organizacijos Vilniuje, Panevėžyje, Biržuose, Alytuje, ir visos jos savo laiku buvo primtos į Lietuvos aviacijos veteranų sąjungą asocijuotųjų narių teisėmis. Leiskite tikėtis, jog greitu laiku Jūs savo avilyje -MANO SPARNAI- turėsite galingai dūzgiantį spiečių.

O prisistatymui, pridedame jūsiškio, o t.p. ir mūsiškio - Kazio Mikalausko fotografiją - KAVS veteranai Lietuvos aviacijos muziejuje, 2010 01 30., atask.konferencijai pasibaigus)

Pagarbiai,
Saulius Prialgauskas,
KAVS pir-kas




Į viršų
Prialgauskas
Kt Bal 22 2010, 01:48
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
PASIDALINKIME:

Ne kasmet dangaus mana byra į veteranų delnus, kai nutinka svečiuotis Zokniuse. Tad kviestume burtis prie 2010 m. fotografijos, liudijančios apie bendravimą su Čekijos respublikos KOP kontingento - NATO oro policijos misijoje - kariais, veržliojo JAS-39 Gripen pašonėje.


Dėkojame ryšių su visuomene karininkui Justui Didui, kuris davė sutikimą šį paveikslą publikuoti spaudoje.

Į viršų
Prialgauskas
Kt Bal 22 2010, 06:00
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Lietuvos aeroklubo konferenciją pasitinkant (2010 -04-24; Vilnius).

S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo 95-metį pasitinkant.


Informacija pateikta YouTube saugykloje.
___________________________________________________________________
LAK angarai turi prisikelti http://www.youtube.com/watch?v=FmdjzcvaxQ4
___________________________________________________________________
Aleksoto aerodromo šiauriniame pakraštyje skraidanti Kauno visuomenė susitinka su buvusiu ir esamu Lietuvos aeroklubo prezidentais- aviacijos pulkininku Stasiu Murza ir sklandytoju lakūnu Vitu Karčiausku. Jų išgryninti nušlifuoti žodžiai: "...laikas priimti sprendimus...", "...Laikas, kad Lietuva žinotų, kas čia buvo, ir kas turi būti...". tai 2009 09 18 d.reportažas iš aviacijos renginio -"Gyvoji Istorija"- vykusio pirmą kartą ten, kur prieš 90 metų savo kelią pradėjo Lietuvos karo aviacija. Išgirsite aerodromo direktoriaus lakūno Eugenijaus Raubicko kalbą.


















Į viršų
Nerijus Korbutas
Kt Bal 22 2010, 11:38
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Man didelė garbė Jus matyti šitoje erdvėje. Didelė garbė būti įvertintam. Tačiau, mano indėlis tikrai kuklus, aš tik užkūriau šitą erdvę, nedrąsiai pakviečiau čia diskutuoti rūpimais klausimais aviakonstruktorius, ir ne tik...
Tai tie žmonės, kurie čia renkasi, ir sukūrė šitą gerą aviacinę atmosferą, kuri kaip magnetas kasdien aviatorius traukia užsukti, paskaityti, padiskutuoti, pasiginčyti, prisiminti, paskelbti, parduoti ir t.t.
Didelis ačiū KAVS už linkėjimus.
Labai smagu, kad prisijungia vis naujų žmonių, tad su nekantrumu lauksime ir gausaus Aviacijos veteranų antplūdžio. Vietos užteks visiems - kurkite temas, praneškite apie įvykius, sukaktis, minėjimus, dalykitės patirtimi, prisiminimais, klauskite, atsakykite. Tam ir yra Mano Sparnai, kad kiekvienas galėtų papasakoti apie Savo Sparnus. Jūsų Sparnai tai juk ne tik technika, bet tai visas aviacinis gyvenimas.
Aviacijos veteranai pasakodami savo gyvenimo istoriją kartais užbaigia: ... tokie buvo Mano Sparnai ...

Pagarbiai, Nerijus



Į viršų
Prialgauskas
Sk Bal 25 2010, 11:01
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Karštai spaudžiame dešines ir broliškai apkabiname savo bičiulius kauniečius, kurios Lietuvos aviacijos veteranų sąjunga apdovanojo šį pavasarį:

Vytautą Kazakevičių - GARBĖS DIPLOMU
garbingo 80-mečio proga.

Juozą Levulį ir Gintautą Nekrašių - žymeniu "Veterano sparnai", pirmą k.
jųdviejų 65-mečio proga.

Gyvuokite avia senjorai!



Į viršų
Prialgauskas
Sk Bal 25 2010, 06:07
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Sveikiname Lietuvos aviatorių bendruomenę apsisprendus.
LAK metinės ataskaitinės konferencijos, įvykusios š.m. balandžio 24 d. Vilniuje (Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejaus salėje) dvasia materializavosi į nutarimą, įpareigojantį tęsti organizacijos juridinio statuso išplėtimo procedūras.



















Į viršų
Prialgauskas
An Bal 27 2010, 09:24
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Vilniuje, LAK konferencijos metu, LAK prezidentas V.Karčiauskas ir jo patarėjas A.Karpavičius. LAK Garbės nario pažymėjimus įteikė šiems garbingiems asmenims - Broniui Zaronskiui, Gediminui Venskui, Stasiui Murzai, Sauliui Lukšiui. Zenono Brazausko Garbės nario pažymėjimas bus perduotas giminėms. FAI diplomai buvo įteikti Biržų ir Panevėžio aeroklubams.

http://www.youtube.com/watch?v=Za30-G4Bcf8

Dar kartą nuoširdžiai sveikiname naujuosius LAK Garbės narius!


Į viršų
Nerijus Korbutas
An Bal 27 2010, 11:13
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797



Kuo nuoširdžiausi sveikinimai!


Jei pažiūrėsit puslapį LAK Garbės nariai kitoje mano svetainėje, tai pamatysit, kad LAK Garbės nario vardas turi gilias tradicijas, juo apdovanojami tik labai garbingi ir/ar labai nusipelnę Lietuvos Aero Klubui asmenys.

Tiesa, mano sąrašas nepilnas - paskutinis: pirmosios Lietuvos karo lakūnų laidos 1919 metais absolventas Simas Stanaitis , o tikrai žinau, kad atkūrus Nepriklausomą Lietuvą, apdovanotųjų šiuo Garbės nario vardu yra daugiau, būtų smagu pratęsti šį sąrašą. Kas padės?
Į viršų
Prialgauskas
An Bal 27 2010, 11:18
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Dėkoju, Nerijau!
Jūs savo laiškeliu paskatinote mane sutvarkyti ir paleisti į erdvę anksčiau - Lietuvos aviacijos muziejuje - surinktą medžiagą.
Dar kartą ačiū.

LAK Garbės nariai in corpore (...Antanas Smetona, Orwille Wright, ... Steponas Darius, Stasys Girėnas, Feliksas Vaitkus, Antanas Gustaitis, Zigmas Žemaitis...)

http://www.youtube.com/watch?v=rplxH-ni89Q



Į viršų
Nerijus Korbutas
An Bal 27 2010, 11:41
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Gerb. Sauliau, jei nesunku atsiųskite LAK Garbės narių sąrašą man į el.paštą:

nerijus.korbutas@gmail.com


Dėkoju iš anksto!
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0811sek,0.0077iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,910kb