Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / LAK NAUJIENLAIŠKIS NR. 4 (9), 2010 m. birželis - ŠVENTĖS APTARIMAS


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
LAK NAUJIENLAIŠKIS NR. 4 (9), 2010 m. birželis - ŠVENTĖS APTARIMAS
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Kiras
Pn Lie 02 2010, 08:46
Kiras
Užsiregistravęs dalyvis #84
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:25
Pranešimų: 173

Prialgauskas rašė ...

Pridedu keletą vaizdų iš 2004-ųjų šventės, skirtos Karo aviacijos 85-mečiui paminėti(14-ąjam Europos akrobatinio skraidymo čempionatui pasibaigus), kuomet pasirodė ir Lenkijos KOP akrobatinio skraidymo grupė "Orlik".

...Būtume dėkingi, jeigu kolegos galėtų savais paveikslais praturtinti mūsų vidinius pasaulius.

"Orlikai":






Dar iš tos pačios šventės

Lakūno "parašas":



Lėktuvas perskridęs Atlantą (Viktoro Ramono ir Gintauto Staniulio Piper PA-30 Twin Comanche):




Į viršų
Prialgauskas
Sk Lie 04 2010, 08:06
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome buvo rengiamos ir kitos spalvingos šventės. Viena iš jų - 1999 m. surengtas III-sis Europinis orlaivių AN-2 sąskrydis, apie kuri net internete neįmanoma bent kiek žinių surasti.







Klaipėdos avialinijų pilotų atliekama "mirties" kilpa




P.S. Stanislovas Vrubliauskas(Kauno aviacijos gamykla) buvo vienas iš iškiliausio tos šventės organizatorių.

Į viršų
JonasKr
Kt Lie 08 2010, 10:23
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Suskridu į Aleksotą būt galima suderinti skrydžio po Lietuvą programą. Juk ten bus ir aeroklubų atsovai, ir apie skrydį gera proga plačiau tautai papasakoti.
Į viršų
NNN
Pn Lie 09 2010, 09:25
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Jei mano pasiūlymas sulauktų dėmesio LAF narių tarpe, tai aš geriau išleisčiau pinigus deleguodamas keletą konstrukcijų į šią parodą-sąskrydį:

http://www.ulmblois.com/

http://www.ulmblois.com/frame-idx-uk.html

Registravimo dalykus galėtų sutvarkyt pvz. Nerijus bei, atvykęs iš JK, padėtų komunikuot ... jei tai yra problema. Jei reiktų, padėt galėčiau ir aš

Ten, beje, bus ir elektrinių orlaivių ... įskaitant ir Kęstučio L. pažymėtąjį



[ Redaguota Pn Lie 09 2010, 09:29 ]
Į viršų
NNN
Pn Lie 09 2010, 09:51
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Prie Sauliaus vaizdų pridedu dar ir Aleksoto aerodromo 90-teis metų pminėjimo šventės masinio skrydžio aprašymą:

2005 06 18 S.Dariaus ir S. Girėno aerodromas Kaune šventė savo 90 metų sukaktį. Svarbiausias šventės momentas buvo rekordinis orlaivių startas per minimalų laiką. Per 10 minučių startavo 21 lėktuvas ir 7 motoskraidyklės. Reikia pažymėti, kad skrydis įvyko esant oro sąlygoms beveik ties motoskraidyklių skrydžio vykdymo galimybių riba. Tą šeštadienį buvo nepamirštamas skrydis. kaip sakytų vienas mano bičiulis: žygis su mirties dvelktelėjimu. Artėjo baisios audros ir aerodrome vėjas jau draskė lapus bei nuo Zapyškio iki Zuikinės nusidriekė tamsūs, grėsmingi audros debesys. O mes pakilome rekordiniam skrydžiui aplink Kauną. Variklis riaumoja, o orlaivis nekyla - tokios galingos žemėjančio srauto letenos mus prispaudė. Per radio stotį girdėjome, kad kiti lėktuvai nutraukė skrydį, tai ir mes nutarėme grįžti, kol aerodromo neužgriuvo masinis besileidžiančių orlaivių srautas. Nusileidom sėkmingai. Vienas lėktuvas neišdrįso ir nuskrido tūpt į Pociūnus, nes ten dar nesijautė audros poveikio. Taigi, motoskraidyklių pilotai: Kęstutis Želnys (vedantysis), Gediminas Kazakevičius, Vilimantas Ganusauskas, Stanislovas Petruškevičius, Saulius Petkevičius, Viktoras Stanaitis ir Algirdas Sirvydas dar kartą parodė aukštą motoskraidyklių pilotų profesionalumo lygį bei parodė, kad šių orlaivių techninės galimybės nė kiek nenusileidžia "didžiajai" aviacijai. Pažymėtina dar ir tai, kad net KOP karo lakūnai įvertino mūsų pasirodymą kaip ypatingai drąsų, darnų bei puikiai apskaičiuotą.
Į viršų
vysniukas
Pr Lie 12 2010, 02:03
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Kodel organizatoriai nepasidomi, kas Lietuvoj vyksta, tiesa sakant uzknisa, kai renginiai dubliuojasi, kiek,- Jusu manymu,- susirinks zmoniu, kai puse Kauno leks i Prie juros, nes ten dar ir 1000 km lenktynes..., o savaite anksciau ar veliau nuo to paminejimas nenukentes.
Į viršų
tbigas
Pr Lie 12 2010, 03:04
Užsiregistravęs dalyvis #601
Prisijungta: Sk Lie 04 2010, 04:18
Vieta: kns
Pranešimų: 80
kaskaip manau tikriem aviatoriam pofig tos lenktynes...cia mano nuomone!
Į viršų
NNN
Pr Lie 12 2010, 04:05
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
http://www.15min.lt/naujiena/omnitel-1000km/pranesimai/omnitel-1000-km-lenktynes-preliminarus-tvarkarastis-247-102736

Jo, geras Reiktų gal paskrist virš ...

Bet turint minty oro prognozes http://www.meteoblue.com/en_gb/point/forecast/tab/b/pictocast/f/7135/c/lt/sday/Sat

Tai ... gal likt geriau Kaune ...
Į viršų
vysniukas
Pr Lie 12 2010, 11:16
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
pofig ne pofig, bet su tokiu poziuriu mes nepritrauksim visuomenes demesio, jei virsim savo sultyse ir taip toliau mastysim, taip ir liks tas nenormalus zaidimas krepsinis tipo visos tautos sportas, nors as jo pakesti negaliu, jau geriau futbolas. ir sporto departamente atsistos pseudo sportininkai ir pareiks kad kas antras zaidzia krepsini Lietuvoj. Nors kiek man zinoma stebint aplinkinius, tai Lietuvoj daugiausiai zaidzia litrobola. As pavyzdziui esu F-1 lenktynininkas, stebiu per telika ir bare su kompanija alu geriam, gal ne tiesa pasakiau.

[ Redaguota Pr Lie 12 2010, 11:17 ]
Į viršų
JonasKr
An Lie 13 2010, 09:46
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
jedem das seine - kiekvienam savo. Tačiau aviacinį reikalą reikia patiems stengtis rodyti ir populiarinti. Aleksote šį savaitgalį tam sudarytos visos sąlygos. Tik dalyvauti reik.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0702sek,0.0079iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,925kb