Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Mirė Stasys Vaitiekūnas

Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Mirė Stasys Vaitiekūnas
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Tr Spa 06 2010, 09:18
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Informacija pažinojusiems:

Savaitgalį, netikėtai mirė Stasys Vaitiekūnas. Velionis šiandien šarvojamas Raseiniuose, Pavasario 3 esančiuose laidojimo namuose. Laidojamas penktadienį, spalio 8 d.
Vėliau patikslinsiu. Mano tel. 8 645 76700
Į viršų
SKR LT
Kt Spa 07 2010, 12:10
Užsiregistravęs dalyvis #256
Prisijungta: Kt Lap 06 2008, 09:59
Pranešimų: 336
Pažinojau. Užuojauta šeimai.
Į viršų
Albertas
Pr Spa 11 2010, 11:45
Užsiregistravęs dalyvis #39
Prisijungta: An Vas 26 2008, 11:37
Pranešimų: 1004
Gaila,bet neteko su Stasiu net atsisveikinti,tuo momentu kai Jis isejo,as skridau i Vokietija.
Gryztant is ten Lisco kompanijos keltu 'Glorija' teko gelbetis paciam su zmona,nes viskas kas buvo kelte,po gaisro pavirto degesiu kruva.Laimei ,niekas nezuvo,tik 17 zmoniu pateko i med istaigas Vokietijoje,mes atsipirkome lengvu apsinuodijimu dumais.
Stasys Vaitiekunas buvo tikras aviacijos fanas,dar neturedamas nei 20m,jau buvo sukonstraves lektuveli,visa savo gyvenima domejosi ir dalyvavo mazosios aviacijos renginiuose,LAF veikloje,yra sukonstraves keturviecio lektuvo liemeni su laisvai nesanciais patrumpintais 'blaniko' sparnais.Deja,gyvenimas yra toks,kad si projekta Stasys atidejo i sona,nes teko visas savo jegas paaukoti uzsidirbant pragyvenimui,be savo pagrindinio darbo elektros tinkluose dirbo ivairius kurybinius-konstravimo darbus,buvo labai techniskai issilavines zmogus, mes ji vadindavom 'vaiksciojancia enciklopedija'.Stasys buvo tikras Zmogus ir Draugas,Jo atminimas ilgai isliks musu mintyse ir sirdyse!!!
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF