Mano Sparnai: Diskusijos / Video archyvas / Kazkada su skraidykle aplink zeme...


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Video archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Kazkada su skraidykle aplink zeme...
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Marius
Tr Lap 17 2010, 06:21
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Man tai su juo jumoro jausmu viska gerai, bet kai kam tavo pranesimai nelabai juokingi gali pasirodyti.
Į viršų
Mantas Butkus
Tr Lap 17 2010, 06:30
Viskas bus gerai
Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:35
Pranešimų: 298
Tai čia to pono "kai kam" reikalas.
Į viršų
NNN
Kt Lap 18 2010, 10:03
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Mantas Butkus rašė ...

Tai čia to pono "kai kam" reikalas.


Siūlyčiau tuo ir užbaigt, nes sprendžiant iš Europos ULO federacijų pateikiamų oficialių duomenų, apie trečdalis, ar daugiau ULO pilotų nesiregistruoja, ar neturi licenzijų ... Ir tai nereiškia, kad jie yra blogi pilotai, ar jų orlaiviai netvarkingi. Beje, legaliausi pilotai bei ULO naudotojai yra JAV ir Prancūzijoje, nes ... ten biurokratiniai reikalavimai liberaliausi. Bet tai kitos temos turinys.

Grįžtant į temą, sakyčiau, kad didžiausia tokios kelionės įvykdymo sąlyga yra laikas ir pinigai. Sumelė būtų gana apvali vien už kurą. O kur dar tepalai, maistas, technikos parengimas. Reik turėt ir atsargos galimiems remontams, ar net technikos ir pilotų pargabenimui namo, jei technika sulūžtų nepataisomai. Visi tie skraidytojai paprastai susirenka krūvą rėmėjų.


[ Redaguota Kt Lap 18 2010, 10:04 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0547sek,0.0079iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,738kb