Mano Sparnai: Diskusijos / Literatūra / Kontrolinio kabelio krypties pakeitimas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Literatūra
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Kontrolinio kabelio krypties pakeitimas
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Artis
Sk Bir 29 2008, 10:15
Užsiregistravęs dalyvis #146
Prisijungta: Sk Bir 29 2008, 10:04
Pranešimų: 1
nepykit kad ne vietoj pakuriau bet labai reik pagalbos:)esu studentas ir turiu parasyt referata labai trumpa poros puslapiu tai realiai ten reik tik puslapio konkrecios medziagos apie " Kaip vykdomi kontrolinio kabelio krypties pakeitimai?" turiu brezinuku paveiksliuku ir t.t. bet medziagos nlb randu..db jusu sudetas literaturas knisu ..bet gal galit kas nors ta tema kazkokios medziagos nurodyt..cia galima ir ukiskai savais zodziais parasyt bet nlb zinau ka.. ten mazdaug kad jie vykdomi skriemuliu pagalba ir t.t.

[ Redaguota Št Lie 26 2008, 01:19 ]
Į viršų
Nerijus Korbutas
Sk Bir 29 2008, 10:54
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Gal gali konkrečiau iš kokios čia parapijos tie kontroliniai kabeliai.
Į viršų
AR
Pr Bir 30 2008, 06:10
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
valdymo trosai dabar taip vadinasi
Į viršų
Rolandas
Pr Bir 30 2008, 07:14
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Lietuviskai tas daiktas vadinasi lynu, valdymo lynu o tu naudoji angliska vertala, vos supratau.
Is principo kai reikia keisti lyno krypti mazais kampais-iki 5 laipsniu ir nelabai svarbi padidinta trintis (pvz posukio vairo sistemoje), naudojamos ivores is slidaus plastiko.
Kai kampai didesni ir trintis nepageidautina, naudojami skriemuliai, geriau didesnio skersmens ir jokiu budu ne metaliniai. Kuo maziau krypties pakeitimu sistemoje, tuo geriau. Butina apsauga nuo lyno nukritimo. Labai svarbu tiksliai isstatyti skriemuli kad lynas neliptu ant bortelio. Geras sprendimas laisvai besiorentuojantis skriemulys.Pradziai gal tiek.
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0626sek,0.0119iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,739kb