Mano Sparnai: Diskusijos / Lietuvoje statyti skraidymo aparatai. Konstruktoriai / V>R.


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Št Vas 19 2011, 01:09
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
iš tikrųjų gondola motoskraidyklei nelabai prideda nei greičio,nei labai jau sumažėja kuro sąnaudos.Tačiau suteikia skrendančiam saugumo jausmo,o keliaujantiems toliau ,patogiau susidėti daiktus.Be to sumažina pūtimą į kojas ir kai kurias kitas kūno dalis. Dar suteikia aparatui estetinę išvaizdą bei savitumą.
Sakydamas,kad be gondolos neturi veido,turėjau galvoje,kad jei prikraučiau krūvą nuotraukų skraidyklių be gondolų,tai tik pats ir atskirčiau,kuo jos viena nuo kitos skiriasi.tai tik būtų tie patys vamzdžiai,gal skirtingi kai kurie mazgai,detalės,ar spalva.Tai va tokių savo gaminių ir nefotkinau,nors nei vieno iš jų nebuvo vienodo.

[ Redaguota Št Vas 19 2011, 01:11 ]
Į viršų
vytas
Tr Geg 25 2016, 07:01
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Knisausi palėpėje ir netyčia radau videokasetę. Prisiminiau,kas joje.Net nesitiki,kad praėjo 16 metų.O atrodo,kad dar visai ne taip senai skraidėm
https://www.youtube.com/watch?v=l3yp24rfvUo
Į viršų
Rolandas
Tr Geg 25 2016, 08:06
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

vytas rašė ...

Knisausi palėpėje ir netyčia radau videokasetę. Prisiminiau,kas joje.Net nesitiki,kad praėjo 16 metų.O atrodo,kad dar visai ne taip senai skraidėm
https://www.youtube.com/watch?v=l3yp24rfvUo

Kokie jauni berniukai! Ir orlėkis puikus!
Į viršų
vytas
Kt Spa 12 2017, 10:51
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Kai ant Lietuvos lyja be paliovos,nieko nebelieka ,tik užsiimt tiuningėliu.
Prieš(beveik kaip kremo nuo raukšlių reklamoje)
Į viršų
vytas
Kt Spa 12 2017, 10:52
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Ir po...

Į viršų
vytas
An Kov 05 2019, 08:39
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
jei ne netyčia rasta nuotrauka,tai gal jau ir neprisiminčiau,kad buvau pagaminęs ir tokią skraidyklę. Pavadinau "Focus". Sakoma,kaip pavadinsi laivą,taip ir plauks...Kiek fokusų ji man prikrėtė.Sumaniau parduot,nuvežiau į Bialystoką pas pažystamus,kad parduotų. Prastovėjo metus,pirkėjo kaip nėr taip nėr. Nuvažiavau žiūrėt į Bialystoką,pasirodo ir MS ten mano nebėr.Niekas nežino,kur ji. Netyčia iš lietuvių skraidūnų kažkas užmatė ją lenkų f-moj "Kompol".Pasirodo bialistokiečiai nuvežė ją ten,kad nuimti gondolos formą. Supykau,parvežiau namo. Lietuvoj niekas nepirko. Pasisiūlė vienas gerai pažystamas latvijos rusas parduoti . Nuvežiau į Daugpilį.Vis paskambinu,ar dar nėr klijento. Dar nėra,atsako. taip vėl metai pradėjo.Kol netyčia mūsų spaudoje perskaitau straipsnį,kad Latvių krašto apsauga iš vietinio verslininko įsigijo MS.Nuotraukoje mano "Fokusas". Sambinu "draugeliui". Ne sako ,klijentas vis dar neatsiranda.Po to metus laiko išmušinėjau iš jo pinigus .Visų taip ir neatgavau...Pavadinti daiktus reikia atsakingai

Į viršų
Saulius P
Tr Kov 06 2019, 10:30
Užsiregistravęs dalyvis #437
Prisijungta: Tr Lie 22 2009, 04:46
Pranešimų: 634
Registracijos numeris taip pat daug reiškia.
Priskyrė man LY-UBN
Dvi paskutinės raidelės.... ir pasekmės.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0667sek,0.0088iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,822kb