Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Valsybės požiūris į aviaciją


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Valsybės požiūris į aviaciją
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Reno
Tr Vas 23 2011, 02:24
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Šiais laikais sportas yra viena iš pagrindinių show biznio krypčių. Kuo daugiau pelno, tuo daugiau ir to "sporto". Nors tai akivaizdžiai prieštarauja dažnai su dideliu patosu viešai deklaruojamiems sporto misijos tikslams, taiskyklė "sportas=pinigai" puikiai veikia ir Lietuvoje. Pvz., net ir iš skurdaus lietuviško biudžeto krepšinis finansuojamas geriausiai, be to, visiškai neatsižvelgiant į rezultatus, nes eilinis juodaodis "žalgirietis" su mineralinio vandens "Vytautas" buteliu rankoje rėmėjams, deja, atrodo vertingesnis už lietuvį aviatorių, nesvarbu, kad Pasaulio ar Europos vicečempioną. Tad bet kuris sportas, jeigu neuždirba pinigų, galiausiai tampa tik hobiu. Tas patis ir su kultūra - toji jos dalis, kuri nematuojama pinigais, pas mus jau seniai prilyginama asmeniniam hobiui.
Pritariu nuomonei, kad vis dar bandoma guostis praeitimi, kada Lietuva tikrai buvo aviacinė valstybė. Bet dabartinė net savų - nacionalilių avialinių jau nebeturi, todėl nenuostabu, kad beveik visa mūsų aviacinio sporto problemų našta gula ant entuziastų pečių. Gali tapti kad ir Pasaulio čempionu, bet visvien lieki šešėlyje (tokių pavyzdžių tikrai yra!), kai tuo tarpu kad ir Europos čempionato bronza, bet parvežta krepšininkų, Lietuvoje garantuotai sukelia eilinę isteriką. Tad nenukabinkime nosies - kaip skraidėm, taip ir skraidyklim!!!
Į viršų
NNN
Tr Vas 23 2011, 02:38
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

vytas rašė ...

Kęstuti,bent jau šiame forume(ir ne tik) tu esi pats žinomiausias skraidyklių konstruktorius ant Lietuvos.Ką tau reiškia mestelti Lietuvos aviacijai vieną kitą sumautą niekingą tūkstantį Euro?
O jei rimtai,kad nebūt vien miglos pūtimas, pasidomėk ,o po to paimk ir paskaičiuok koks Prancūzijos,Anglijos ar net Čekijos biudžetai ir kokia dalis jo skiriama aviacijai. Po to palygink Lietuvėlės biudžetą.O tai tavo lozungai kažko tai panašūs į priešrinkimines visokio šlamšto agitacijas,skirtas besmegeniams.


Gobšas aš Vytai, gaila man pinigų, todėl lozungais ir taškausi, bet ir ne vien pinigais galima savo vastybės spalvas gint.

P.S. Beje, temos pavadinime fizinių asmenų pžoriūrio paminėta nėra , nors ... pradėt nuo savęs niekada ne vėlu ... V>R iniciatyva visai nebloga ir tikrai ULO rinktinė priimtų vieną kitą, tikrai neprastą V>R kūrinį ... nemokamai pareklamuotų

Aš tai ką, aš jau durnas visai, kažkada, kai buvau gražus ir protingas (dabar tik gražus ) dar sukurpdavau šį bei tą ... o dabar užleidžiu vietą protingiems




[ Redaguota Tr Vas 23 2011, 03:05 ]
Į viršų
vytas
Tr Vas 23 2011, 04:16
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Kęstuti,kad netuščiažodžiaut ,gal pradėkim vardyti konstruktorių biurus,ar firmas Lietuvoje,kepančias serijomis lėktuvus,skraidykles,parasparnius,etc.,galinčius remti Lietuvos rinktines????O gal pavieniai konstruktoriai,suskrebenantys per keletą metelių savo orlėkį turėtų,jį paaukoti dievams,ty. rinktinei?Geriau esi išmokęs tarptautinių žodžių,tai gal žinai ,kaip tokios erezijos vadinasi.Lietuviškai tai nekaip skamba...
Kas dėl tų 2 mln krepšiniui,tai manau bet kuris eilinis NBA žaidėjėlis prieš kameras mačo metu pasikrapštęs dantį kokios nors Colgate firmos dantų krapštuku,gautų gerokai didesnę sumą.Juokingi tie du mln ir LT mąsteliu,bet ubagai mes esam,o norim gyventi kaip karaliai.Tik Zuokas gali žadėti vilniečiams algą 6400 lt/mėn.Prieš rinkimus...
Šiaip pinigai yra uždirbami(arba pavagiami,kaip Lietuvoj)
Vienam savo prakutusiam draugeliui,gaminančiam traškučius,bandžiau įsisiūlyti reklamuoti jo traškučius už 4000 LT,Sakiau užrašysiu per visą sparną tavo traškučių pavadinimą ir dar per kiekvieną šventę juos mėtysiu iš oro.Jis atsakė maždaug taip:-žinai,aš sumokėsiu geriau 50000 lt,kad mano reklamą bent 5 min .parodytų per kokias nors Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas. Tad būkim realistais

[ Redaguota Tr Vas 23 2011, 04:20 ]
Į viršų
Valdas-Fox
Tr Vas 23 2011, 04:30
ValdasFox
Užsiregistravęs dalyvis #636
Prisijungta: Pn Rgs 10 2010, 02:23
Pranešimų: 387
vytas rašė ...

Tad būkim realistais

Būtent. Man truputį juokinga kai žmonės kalba apie "kultūrą", jos išlaikymo "naštą".
Kultūra juk ir yra tada, kai žmonės užuot gėrę ir snukius daužę, konstruoja ir skraido arba užsiima kitom veiklom. Kultūra kaipo tokia juk atsirado tada, kai atsirado miestiečiai, kurie skirtingai nuo valstiečių turi laisvų pajėgumų užsiimti kažkokia laisvalaikio veikla.
Kultūra juk ir yra tada, kai žmogus niekieno neverčiamas už savo lėšas kažkuo užsiima.
Valstybė kaip ir žmogus gali užsiimti prabangos veiklomis arba ne. Apie kokią prabangą kalbama, jei Lietuva negali kelių susitvarkyti, nekalbant apie pensijas, mokyklas ir ligonines?
Į viršų
Reno
Tr Vas 23 2011, 07:45
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Man atrodo, kad jau pradedama krypti į politiką...
Į viršų
JonasKr
Sk Kov 11 2012, 12:39
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
naujos gijos kurti nesinori. Pažiūrėkit, kaip modeliuotojai veikia ir kaip mes į juos žiūrime
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2994141645010&set=a.2993845117597.2123147.1006250641&type=1
Mūsiškius svetimi labiau palaiko ir supranta nei savi.
Į viršų
NNN
Sk Kov 11 2012, 08:38
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Na, čia nieko naujo, net posakis ta tema yra gerai žinomas

O kodėl sakai "mes"?

Turėtų būti kažkokia, bent formali informacija skelbiama apie aviacijos renginius, sportines varžybas. Na, juk turim AP ir Joną (žurnalistą berods?). Tai gal su kolegomis bent iš pagrindinių dienraščių bei LRT galima susitart, kad rastų minutėlę tokiai informacijai? Tačiau labai abejoju - juk viską lemia komercija. Žiūrėkit, kaip paskirstomas dėmesys sporto renginiams bei žinioms: 1. Krepšinis, jei nėra apie krepšinį žinių, tai tada 2. futbolas, jei nėra futbolo, ta tada 3. lengvoji atletika ir t.t. O kadangi pirmi trys visuomet turi kokių nors žinių, tai aviacijai, stalo žaidimams ir t.t. laiko lieka 0.

Va, pvz. per per vasario - kovo mėn. žuvo du Kanados olimpinės rinktinės nariai - snieglentininkė ir greitojo nusileidimo (cross racing) slidininkas (Pasaulio čempas Šveicarijoj dabar .. http://www.nypost.com/p/sports/more_sports/canada_mourns_second_ski_death_pGJ3efBKjMsIZ53SemO8lN ). Ar girdėjot per žinias? Aišku, kad ne ...

O ar buvo nors viena žinia apie dramatiškus Red Bull įvylius pernai?

Dar gerai, kad šmėkštelėjo mūsų sklandytojai ekrane ...

Tiesiog tai ne "komercinės" sporto šakos ir tiek ...


[ Redaguota Sk Kov 11 2012, 08:41 ]
Į viršų
NNN
Sk Kov 11 2012, 08:56
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
P.S. ...







[ Redaguota Sk Kov 11 2012, 08:58 ]
Į viršų
NNN
Sk Kov 11 2012, 08:59
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
... tęsinys ...


Į viršų
JonasKr
Sk Kov 11 2012, 09:43
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Visos lazdos dviem galais. Kęstuti, esi iš dalies teisus. Bet tik iš dalies. Žiniasklaida pakankamai atvira. Tik reikia jai informaciją teikti. Aviacinį gyvenimą reikia patiems garsinti. Bet, jei garsėsi, reikės tapti artistu. Dings dalis laisvės, kurią daugelis labai brangina. Mano vizija - kuo daugiau bendravimo tarp skirtingų aviatorių šeimų - nuo modeliuotojų iki akrobatų ar kosmonautų. Niekaip nesuprantu, kodėl kartu su akrobatų varžybomis nevyksta ir modeliuotojų RC akrobatų varžybos. Kodėl kopijų modeliai nestovi pvz. šalia konstruktorių
per jų sąskrydį... Ir panašiai, ir taip toliau.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0997sek,0.0112iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,915kb