Mano Sparnai: Diskusijos / Literatūra / Taisyklės motorų Fiat A 20 ir A 22 vartojimui.


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Literatūra
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Taisyklės motorų Fiat A 20 ir A 22 vartojimui.
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Pr Kov 08 2010, 12:30
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Sveiki. Turiu reikalą: kolega iš www.plienosparnai.lt svetainės rašo straipsnį - monografiją apie tarpukario Lietuvos Karo aviacijoje turėtą itališką lėktuvą Ansaldo A.120. Kaip žinia, viena svarbiausių lėktuvo dalių - jėgainė. Surinkus visą įmanomą periodikoje ir knygose rastą medžiagą neatitiko labai daug faktų, o ir apskritai informacijos ne prūdus tesurinkom... Kolega Kęstutis A. nepatingėjo, nukopijavo ir atsiuntė paštu tarpukarinį Kariuomenės štabo leidinį "Taisyklės motorų Fiat A 20 ir A 22 vartojimui" Esu labai dėkingas, tačiau kaip bebūtų gaila, kolegos turėtoje knygoje trūksta keletos lapų, kurie ir yra patys svarbiausi. Jei kas turite šią knygelę namie, ar aeroklube kokiam, nepatingėkit nuskanuokit ir atsiuskit man šiuos puslapius, imtinai: nuo 5 iki 18 . Dėkoju iš anksto.

p.s. o idealiausias variantas - jei kas pasiūlytų įsigyti originalą. Tuomet padarysiu pdf ir turėsit el.pavidale visi.
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0828sek,0.0097iš to užklausomsDB užklausos:25. Naudojama atmintis:3,660kb