Mano Sparnai: Diskusijos / 115 / 115 konkursas nuo kalbu prie darbu.


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: 115
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
115 konkursas nuo kalbu prie darbu.
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Albertas
Pr Kov 21 2011, 09:55
Užsiregistravęs dalyvis #39
Prisijungta: An Vas 26 2008, 11:37
Pranešimų: 1003
Aciu uz supratima Dovydai,pakalbesim kai rugsejis ateis!!
Į viršų
vytas
Pr Kov 21 2011, 11:28
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Norėjo žmogus,t.y. Dainius kaip geriau.o gavosi kaip visada ant Lietuvos.Kažkada būdavo toki mini meniniai filmukai.Man patiko toksai: užėjo vienam žmogui gerumo priepuolis.iškišo pro langą galvą ir pirmam pasitaikiusiam praeiviui pasiūlė 10 rublių(tada buvo nemaži pinigai)Praeivis kaip tyčia buvo pijokėlis.Jis nepatingėjo užlipti ir pasiūlyti tam"geradariui" į galvą.Sako -,aš jau dešim dienų geriu ir nebeturiu nei kapeikos pachmielui.Žinai ,kaip,man galvą skauda,o tu niekše dar tyčiojiesi???!!!
Tikiuosi,nepatenkintieji esmę pagavot.
O dabar patarimas Dainiui.Jei tikrai nori,kad atsirastų 115 kl ant Lietuvos-finansuok viską nuo A iki Z.Ir dar neįkyriai kontroliuok gamybos eigą,kitaip tariant prievartauk.patikėk-rezultatais būsi patenkintas.sakau tai iš savo patirties.Vienas turtingas pilietis atėjo užsakinėti pas mane motoskraidyklę.Gerai sakau,jokių problemų,po metų pradedu,nes dar turiu kelis užsakymus.Ne ,sako man reikia šiam sezonui,todėl moku dvigubai,tik pradėk kuo greičiau.Sutarėm,kad pradedu po savaitės,sukirtom rankom,įbruko rankpinigius ir......jau rytoj ryte prisistatė ir paklausė:-ar dar nepradėjai?Ir taip kiekvieną dieną prieš vykdamas į darbą ir iš jo grįždamas.Skraidė maždaug po 3 mėn nuo darbų pradžios...

Į viršų
Algirdas L
Pr Kov 21 2011, 02:00
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
O aš supratau,kad 5000 lt. yra premija,bet ne užsąkymas, pagaminusiam 115 klasės lėktuvėlį pagal reikalavimus.Tai,žinoma,stimulas tokio lėktuvo gamybai,ypač jei darbai jau seniai pradėti,o Dainiaus reikalavimai yra jo reikalas,neatitiks-nebus premijos.
Į viršų
JonasKr
Pr Kov 21 2011, 04:01
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
taigi, tik džiaugtis iniciatyva reikia. O čia jau mokymai ir pamokymai prasidėjo... Tiesa, konkurso taisykles reikėtų truputį sukonkretinti dėl kai kam kilusių neaiškumų. Ir nieko daugiau. Tik dar pasikartosiu. Jeigu iniciatorius neprieštarauja (tektų save įvardinti viešiau), pučiam iš to didesnį reikalą. Na, kodėl LAKas negalėtų prie premijos pridėti dar 1 tūkst.? Ar kas bandė aiškintis tokią galimybę. Žiniasklaidai pranešame - štai yra tokia iniciatyva, ta pačia proga visuomenei paaiškinam, kas yr 115. Nereikia virti tik savoje sriuboje. Duokim jos bent pauostyti ir kitiems... Gal kas tame įžiūrės savireklamos galimybę.
Į viršų
Stanislovas
Pr Kov 21 2011, 04:13
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411

Algirdas L rašė ...

O aš supratau,kad 5000 lt. yra premija,bet ne užsąkymas, pagaminusiam 115 klasės lėktuvėlį pagal reikalavimus.Tai,žinoma,stimulas tokio lėktuvo gamybai,ypač jei darbai jau seniai pradėti,o Dainiaus reikalavimai yra jo reikalas,neatitiks-nebus premijos.

Nu jo... Aš irgi kadaise girdėjau - "kas pinigėlius moka, tas ir muziką užsako..."
Į viršų
vytas
Pr Kov 21 2011, 04:53
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
kas įdomiausia,Jonai,kad niekas nieko čia nemokina,tiesiog žinom kaip būna.
Įsivaizduokit,paskelbiamas konkursas,pvz,kas perskris Lamanšą su žmogaus raumenų varomu orlėkiu ir paskiria už tai premiją.Tada koks nors pilietis paklausia-ar galima prisitaisyti visai nedidelį motorėlį.Organizatoriai,manau atsakytų taip:-galima,bet tamsta kreipkitės į kitą konkursą.
Vienintelis dalykas yra Dainiaus reikalavimuose nerealus-tai terminas,Kas yra bet ką krapštęs,žino,kad juo labiau neleidžiant naudoti sparnų ir pan,per tokį laiko tarpą tai padaryti neįmanoma...nebent turi užsislėpęs gatavą,tik laukė,kol kas paskirs premiją.
Į viršų
vysniukas
Pr Kov 21 2011, 07:51
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Baikit mal šūdą ir imkitės darbų, o kai žmogus norės tai užsakys, kad jam pagamintų tokį aparatą, jis nustatė sąlygas, o jos jums tinka ar ne tai jau jūsų reikalas.
Ir kita pusė gal laikas pereiti prie kitų sparnų o ne vien broskes, ar dar velniai zino kieno, kas jau moraliskai pasene, reik nauju ideju.
Islipkit is remu ir pradekit mastyti naujai. Jei reik paimkit dėžę alaus popieriaus lapą ir pieštuką, o tada nubraižykit eskiza, o su blaivia galva pagaminkit jį, tik atminkit, kad geras daiktas turi būti gražus, tai jis gražiai ir skris, cia ne mano zodziai, cia kazkurio is aviakonstruktoriu, Mikojano ar Suchojaus.
Į viršų
optimistas
Pr Kov 21 2011, 07:59
optimistas
Užsiregistravęs dalyvis #207
Prisijungta: Pn Rgp 29 2008, 10:40
Pranešimų: 192
1) Man vis įdomu, kodėl Kalinauskas atsisakė 115kg projekto, nors lygtai nemažai buvo padaręs???
2) Kokia teisinė padėtis su 115 kg. klase Lietuvoje??
Į viršų
AR
Pr Kov 21 2011, 09:58
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
vysniukas rašė ...

geras daiktas turi būti gražus, tai jis gražiai ir skris, cia ne mano zodziai, cia kazkurio is aviakonstruktoriu, Mikojano ar Suchojaus.


Man rodos Antonovo. Bet galiu klysti
Į viršų
KĘSTUTIS A.
Pr Kov 21 2011, 10:12
Užsiregistravęs dalyvis #118
Prisijungta: Št Geg 17 2008, 12:50
Vieta: KĖDAINIAI
Pranešimų: 432
AR rašė ...

vysniukas rašė ...

geras daiktas turi būti gražus, tai jis gražiai ir skris, cia ne mano zodziai, cia kazkurio is aviakonstruktoriu, Mikojano ar Suchojaus.


Man rodos Antonovo. Bet galiu klysti

Tupolevo ''Gražus lėktuvas -gražiai skrenda'',citata iš knygos ''Nuo sparno ant sparno''.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0930sek,0.0150iš to užklausomsDB užklausos:33. Naudojama atmintis:3,939kb