Mano Sparnai: Diskusijos / Teorija.Skaičiavimai.Projektai / Vainiaus projektas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Teorija.Skaičiavimai.Projektai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Vainiaus projektas
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Marius
Tr Lap 30 2011, 12:10
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Kabina turi būti patogi ir funkcionali, o ne mažesne. Tu gi neperki batų 40 dydžio jei tau reik vien dėl to, kad jie maži, o su tavo projektavimu kol kas panašiai gaunasi.
Į viršų
NNN
Tr Lap 30 2011, 12:27
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Vainius rašė ...

Taip aš sėdžiu ir paišau, stengiusoi daryt, kad kuo kabina būtų mažesnė, tada nupaišęs nusibraižysiu fermos konstrukciją kurią apskaičiuosiu. Gal skamba kiek ir kvailai, bet maždaug taip aš supratau kaip vyksta projektavimas.


Dar paauglystės metais esu pripaišęs visokių konstrukcijų. Vienos iš fantazijos srities, kitos - remiantis skaičiavimais. Pabandysiu nuskanuot ir įdėt čia Vieno lėktuvėlio net modeliuką buvau pagaminęs - skrido

Į viršų
Vainius
Tr Lap 30 2011, 12:29
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Tai žinoma, kad neperku... o apie kabiną ne tą turėjau omenyje, ja daryt optimaliai mažą, kad joje būtų patogu, juk dabar taip ir yra, kad užtektų kabinos aukščio optimaliai 115, o pas mane projektuota 130, taigi reik mažinti, taip sumažės ir oro pasipriešinimas, padidės, gal nežymiai, bet padidės ir aerodinaminė kokybė. Aš taip suprantu
Į viršų
Marius
Tr Lap 30 2011, 02:23
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Vainiau aš tau ir sakau, pažiūrėk knygute, ten yra keletas labai gerų paveikslėlių, nes sėdėsena gali būti kaip sklandytuve (kai praktiškai guli), gali pusiau gulint, ir praktiškai stačiai sėdint. Nuo to skirsis ir kabinos aukštis ir pasipriešinimas.
Esmė tokia kad ten yra viskas su visais dydžiais nupiešta ir nereik nieko fantazuoti, tik apsirinkt norimą variantą.
Į viršų
Vainius
Tr Lap 30 2011, 03:40
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Dėkui, tą knygutę jau parsisiunčiau reiks rimtai išstudijuot
Į viršų
Juozas
Tr Lap 30 2011, 06:45
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Vainius rašė ...

Tai žinoma, kad neperku... o apie kabiną ne tą turėjau omenyje, ja daryt optimaliai mažą, kad joje būtų patogu, juk dabar taip ir yra, kad užtektų kabinos aukščio optimaliai 115, o pas mane projektuota 130, taigi reik mažinti, taip sumažės ir oro pasipriešinimas, padidės, gal nežymiai, bet padidės ir aerodinaminė kokybė. Aš taip suprantu

Aviacijos muziejuje yra motosklandytuvas "Nemunas". Gal tau būtų naudinga jo kabiną apžiūrėti, gal kiltų kokių gerų minčių.
Vienas iš liemens skerspjūvio ploto mažinimo būdų, yra pilotų sėdynių paslinkimas išigai lėktuvo (vienas truputį į priekį, kitas truputį atgal). Kabiną galima susiaurinti, nesumažinant komforto
Į viršų
EG.
Kt Grd 01 2011, 08:31
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
Vainius rašė ...









Is pirmo zvilgsnio mazumel per mazas sparno V kampas, manau kad tures spiralini nestabiluma. Zemasparniams konsoles atlauziamos apie 6laipsnius,tai dar priklauso nuo kilio ploto.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0739sek,0.0089iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,848kb