Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Nelaimė S.Čepaičiui


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Nelaimė S.Čepaičiui
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
An Kov 27 2012, 10:04
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797



Šiandien, S.Čepaičio angare, kuriame laikyta FARMAN III replika kilo gaisras. Padaryta didelė žala. Lietuvos Aviakonstruktorių Federacija organizuoja paramos kolegai rinkimą. Aukojimas laisva valia, kas nori ir kiek gali. Paramą pervesti į šią sąskaitą:


Gavėjas: Lietuvos aviakonstruktorių federacija
Gavėjo sąsk. : LT277300010078079235
Bankas: SWEDBANK
Paskirtis: Parama S.Čepaičiui
Į viršų
Szansas
An Kov 27 2012, 10:50
Užsiregistravęs dalyvis #706
Prisijungta: An Grd 14 2010, 07:32
Pranešimų: 212
Pirmadienį ryte apie 8 val. Panevėžio rajone, Kučių kaime, užsidegė kol kas nenustatyto savininko orlaivių angaras. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna jau degė antras angaro aukštas. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta apie 190 kv. m skardinio stogo, apdegė ir aprūko antras angaro aukštas, vandeniu buvo sulieta ir dalis pirmo aukšto patalpų. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti pirmame aukšte buvusį savadarbio skraidymo aparato ,,Farman 3“ prototipą, o gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.


Į viršų
Prialgauskas
Tr Kov 28 2012, 09:10
Užsiregistravęs dalyvis #567
Prisijungta: An Bal 20 2010, 02:27
Pranešimų: 200
Skaudi žinia mums, o ką jau kalbėti mielam Stanislovui Čepaičiui!Gyvenimo svajonę pašovė. Stiprybės Stanislovui, draugų ir bičiulių palaikymo!##LAN_SANITISED## width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/HO-SewKgrD8" frameborder="0" allowfullscreen>##LAN_SANITISED##>
Į viršų
Valdas-Fox
Pn Kov 30 2012, 11:29
ValdasFox
Užsiregistravęs dalyvis #636
Prisijungta: Pn Rgs 10 2010, 02:23
Pranešimų: 387
Kadangi Audrius nebegali pats parašyti pranešimo, tai paprašė manęs perduoti štai tokią žinią:

AR, pervesk prašau likusius pinigus už Pitot vamzdelį(pagamintą Raimondui) kaip paramą S. Čepaičiui. Mokėjimo pavedime prašau nurodyti, kad aukotojas esu aš.
Taip pat, siūlau paskelbti sąskaitą taip pat ir tarptautinėje formoje, kad būtų galima perversti pinigus iš užsienio.

Audrius
Į viršų
PovilasK
Pn Kov 30 2012, 12:21
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Lietuvoje naudojami sąskaitos numeriai - IBAN - yra tarptautiniai.
http://en.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number


Norint daryti tarptautinį pavedimą į swedbank'o sąskaitą - reikia tik swift kodo: HABA LT 22;
http://www.swedbank.lt/lt/pages/verslo/tarptautiniai_mokejimo_pavedimai

Už tarptautinių pavedimų "įskaitymą" bankas, nuima nuo keletos iki keliolikos eurų (priklauso nuo banko). Mažiau nei 50 lt nepervedinėkit, nes suvarysit gavėją į bankrotą.
Į viršų
Tinklalapis
AR
Pn Kov 30 2012, 07:33
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

Valdas-Fox rašė ...

Kadangi Audrius nebegali pats parašyti pranešimo, tai paprašė manęs perduoti štai tokią žinią:

AR, pervesk prašau likusius pinigus už Pitot vamzdelį(pagamintą Raimondui) kaip paramą S. Čepaičiui. Mokėjimo pavedime prašau nurodyti, kad aukotojas esu aš.
Taip pat, siūlau paskelbti sąskaitą taip pat ir tarptautinėje formoje, kad būtų galima perversti pinigus iš užsienio.

Audrius



Bus padaryta (Raimondas man dave 30 LT - Audrius buvo sakes "kiek duos tiek gerai")

30 Lt pervesta 2012.04.02

[ Redaguota Pr Bal 02 2012, 02:48 ]
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0653sek,0.0075iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,808kb