Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Valsybės požiūris į aviaciją


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Valsybės požiūris į aviaciją
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
Pr Kov 12 2012, 10:08
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Na, taiop, įdėja įdomi, bet nenauja. JAV yra net klubai tokie, vadinami Aviacijos parkais, kur susitelkę ko ne visos aviacijos rūšys. Jei jau vyksta renginys juose, tai "išlenda", kaip sakei viskas, kas tik skrenda.

Tačiau yra mūsuose problema, nes aviatoriai skirstomi dar į "kastas" ir todėl, jei Jak'as pakilo, tai visi kiti turi iškart "suglaust" ausis. Padėtis dabar žymiai jau pagerėjusi, bet dar yra niuansėlių.

Garsintis patiems kartais jėgų nebeužtenka. Bet, palaukit, jei žiniasklaidos funkcija bei prasmė yra skleisti žinias, tai tegul ir renkasi patys informaciją. Kodėl turim dirbt kitų darbą? Kitas dalykas - išplėstinė informacija. T.y., jei mums patiems norisi, kad apie renginį, ar kasdienę veiklą ne tik, kad užsimintų viena eilute, kaip nekrologe, tai jau reik patiems pasistengt. Bet minimali žinutė, tai jau, atleiskit, bet žiniasklaidos reikalas.

Dėl valstybės požiūrio. Valstybė esame mes - koks mūsų požiūris, toks ir valstybės.

Kitas dalykas - valdininkai. Va čia jau sudėtingiau, valdininkų požiūrį keist žymiai sunkiau, nei valstybės


[ Redaguota Pr Kov 12 2012, 10:11 ]
Į viršų
JonasKr
Pr Kov 12 2012, 10:18
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Tuomet parodyk man vietą, kur būtų galima rasti info apie visus aviacinius renginius šalyje? LAKas reikalauja, kad visi surašytų - sunkiai sekasi. Nerijus pernai stengėsi (ir šiemet stengiasi) - sudėtinga. Aviacijos pasaulyje kartą buvau surinkęs - oho, kiek reikėjo išmušinėti renginių planus iš federacijų.... Tad žiniasklaidai visada reikia bent žinutę pasiųsti - kas, kur ir kada. net nesitikint, kad kažkas atvyks. Tiesiog pranešt, kaip KOPui apie skrydį...
Į viršų
PovilasK
Pr Kov 12 2012, 12:02
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739

JonasKr rašė ...

Tuomet parodyk man vietą, kur būtų galima rasti info apie visus aviacinius renginius šalyje? LAKas reikalauja, kad visi surašytų - sunkiai sekasi. Nerijus pernai stengėsi (ir šiemet stengiasi) - sudėtinga. Aviacijos pasaulyje kartą buvau surinkęs - oho, kiek reikėjo išmušinėti renginių planus iš federacijų.... Tad žiniasklaidai visada reikia bent žinutę pasiųsti - kas, kur ir kada. net nesitikint, kad kažkas atvyks. Tiesiog pranešt, kaip KOPui apie skrydį...


Surinkus LAK'o narių el. pašto adresus, labai paprastai galima būtų sukurti el. pašto konferenciją/grupę. Parašius žinutę į ją - visi gautų laišką.
Patologiniai rašytojai gali būti moderuojami (jų žinutėm reikėtų patvirtinimo).

Konferencijoje skaitytojo teisėmis galėtų būti ir ne LAK nariai.

Populiariausia platforma/sistema tokiem reikalam - groups.google.com

[ Redaguota Pr Kov 12 2012, 12:02 ]
Į viršų
Tinklalapis
AR
Pr Kov 12 2012, 05:46
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
JonasKr rašė ...

Tuomet parodyk man vietą, kur būtų galima rasti info apie visus aviacinius renginius šalyje?

Keistas klausimas. Kazkaip neisvaizduoju zurnalisto klausiancio "tuomet parodyk man vieta kur rasti info apie geju parada, pagauta girta seimo nari ir t.t."
Į viršų
JonasKr
Pr Kov 12 2012, 11:06
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Dėl PoviloK idėjos - nereikia net nieko kurti - čia turime LAK giją, yra LAK puslapis - tereikia paprasto aviacinio entuziazmo - paskirt keletą minučių parašyt info apie renginius, smagesnius palekiojimus ir pan.
AR - vieni patys lenda su pranešimais apie savo renginius, o apie politikų nesąmonėles praneša jų priešai arba mokami informatoriai. Niekas nešliaužioja pakrūmėmis - o gal ką nors pamatysiu? Taigi...
Į viršų
vysniukas
An Kov 13 2012, 10:01
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Del ziniaklaidos bukit ramus, jai jiems mokesit babkes, tai ir ifo gausit, jei ne tai tik ''nekrologuose''. Deja taip yra
Į viršų
JonasKr
Pr Lie 09 2012, 06:48
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
http://www.aeroclub.lt/lt/component/content/article/5-naujienos/59-aeroklubas
Į viršų
NNN
An Lie 24 2012, 08:33
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
LAK'as "ima valdžią į savo rankas?"


aviacijos_st._proj.doc
protokolas_nr_lv-138.pdf
turizmo_st._proj.doc

[ Redaguota An Lie 24 2012, 08:33 ]
Į viršų
AR
An Lie 24 2012, 11:01
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
idomu
Į viršų
Marius
An Lie 24 2012, 11:04
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Nors nemanau, kad tai man aktualu, bet kas yra šitie (paryškintai pažymėti), pasigedau sąvokų.

18. Orlaivio įgula – orlaivio skrydžio įgula, orlaivio palydovai ir operatoriai.

[ Redaguota An Lie 24 2012, 11:04 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1005sek,0.0112iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,911kb