Mano Sparnai: Diskusijos / Juridinė orlaivio statymo dalis. Įstatymai. CAA informacija / ULOPFe šiuo metu


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
Tr Vas 20 2013, 08:45
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Yra kaip yra, o kaip bus - nieks nežino. Kai bus, tuomet ir žiūrėsim, ką daryt.

Aš ir ne tik aš ... sakyčiau, kad mes visi suprantam CAA pareigūnų rūpestį ir nerimą. Nerimas kyla iš nežinojimo bei nesupratimo. Mes turėtume išsklaidyt jų nerimą, supažindindami, paaiškinadmi mūsų veiklos principus. Tačiau tai yra neįmanoma be lygiaverčio bei lygiateisio bendradarbiavimo. Aš, kaip buvęs pareigūnas, pilnai ir visiškai suprantu ir žinau CAA nerimo priežastis. Tačiau, kadangi turėjau reikalų su nekonvencinėmis struktūromis, veikiančiomis konvencinių struktūrų priežiūroje, žinau, kad įmanomas suderinamumas ir koordinuoti veiksmai - tiesiog reik sutart dėl tos nekonvencinės veiklos. Taip, rizika yra, tačiau, "meskit akmenį" ten, kur jos nėra

Dėl galimų (menamų?) įsižeidimų - na, emocijos niekam nėra svetimas jausmas ir, sakyčiau, reikalingas, nes emocijos rodo tikrąjį žmogaus požiūrį į reikalą. Įsižeist gali visi, priežaščių yra pakankamai. Ar klausia kas mūsų bendruomenės nuomonės dėl priimamų vienų, ar kitų teisės aktų? Esant normaliam, lygiateisiam ir lygiaverčiam bendradarbiavimui - turėtų. Juk esame ne vartotojų, o kūrėjų bendruomenė ir todėl valdininkų naudojami bendri vartojimą reguliuojantys principai mūsų atvejui netinka.

Tokia būtų mano nuomonė
Į viršų
vytas
Tr Vas 20 2013, 09:34
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966

Dovydas_S rašė ...

bus juokinga jei nepasitvirtins o iš vis geriausiai vytai ka tu perimtum licencijavima tada tikrai visi patenkinti liktu.


Sutinku.Pasiruošiat po kokį niekingą sumautą 100 litukų ir po poros dienų galit pradėt pas mane važiuot.Šiandien dar negaliu-neprisispausdinau licenzijų
P.s. Atsipalaiduok,Dovydai.jei nepasitvirtins,nuo to visiem tik geriau bus.

[ Redaguota Tr Vas 20 2013, 09:39 ]
Į viršų
AR
Tr Vas 20 2013, 09:59
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Mane (manau ne tik mane viena) ziauriai nervina pletkai, uzuominos ir emocijos viesoje, rimtoje temoje. Manau ULOPF vadovybei reiktu apie tai pasvarstyti ir pasistengti bendrauti tik konstruktyviai (to paties reikalaujant is kitu).
Į viršų
Rolandas
Tr Vas 20 2013, 12:05
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
AR rašė ...

Mane (manau ne tik mane viena) ziauriai nervina pletkai, uzuominos ir emocijos viesoje, rimtoje temoje.

Jei tu apie pletkus iš CAA, manau kad jie labai vertingi ir dažniausiai pasitvirtina.
Jei turi galvoje pliurpimus apie pseudo laisves saugumo sąskaita-pilnai tau pritariu.
Į viršų
NNN
Tr Vas 20 2013, 12:49
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Aha, ir jei turit galvoj pliurpimus apie pseudo saugumą laisvės sąskaitą - irgi pilnai pritariu
Į viršų
KL
Pn Vas 22 2013, 10:41
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
vytas rašė ...

...Pakankamai gerai informuoti šaltiniai teigia,kad CAA perpyko dėl kai kurių ULOPF tarybos narių pasisakymų viešoje erdvėje ir perima VISŲ !! mažosios aviacijos rūšių pilotų licencijavimą.Jei tai pasitvirtins,gal dar laikas taisyti padėtį??
P.s. Gal KL galėtų pakomentuoti ką nors ?

Nieko negirdėjau, nes visą savaitę buvau išvykęs. Prieš tai kalbėjau su Egle iš Lic. skyriaus, skundėsi, kad nelabai supranta kas darosi ULOPF viduje ir kas kontroliuoja situaciją. Kitą savaite bandysiu sužinoti oficialią CAA poziciją (jeigu ji yra).
Bet čia federacija gali daugiau sužinoti, pasiūlyti, paveikti, negu kito skyriaus atstovas.
Kad iki šiol situacija bendradarbiavimo-koordinavimo su CAA srity buvo nepakankama, matėsi "neginkluota akimi".
Reikia, kad greičiau nusėstų dumblas ir atstovavimas-pasitikėjimas pakiltu bent jau iki K. Jurkėno laikų lygio.
Į viršų
NNN
Pn Vas 22 2013, 10:44
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Viskas gerai ... dumblas sėsdinamas valymo įrenginiuose.

Dirbam toliau
Į viršų
KL
Pn Vas 22 2013, 10:55
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Kęstutis rašė ...

Aha, ir jei turit galvoj pliurpimus apie pseudo saugumą laisvės sąskaitą - irgi pilnai pritariu


Iš Kęstučio žodyno:
PLIURPIMAS - bandymas įsiterpti į Kęstučio monologą.
PSEUDO SAUGUMAS - bet kokia kita nuomonė saugumo klausimu (čia papuola ir pačio Kęstučio nuomonės, išsakytos anksčiau, negu prieš valandą).
SKRYDŽIO LAISVĖ - "Aš skrendu, visi traukiasi. CAA slepiasi plyšiuose"
Nesusiturėjau nepakomentavęs...
Į viršų
AR
Pn Vas 22 2013, 11:04
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
KL rašė ...


CAA slepiasi plyšiuose"




vo sitas man patiko
Į viršų
Ričard
Pn Vas 22 2013, 11:05
Ricard
Užsiregistravęs dalyvis #1014
Prisijungta: Sk Rgs 30 2012, 07:00
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 218
Vakar susitikęs CAA Lic. skyriaus vedėją informavau , jog greitu laiku (kelių dienų bėgyje) pristatys naujas ULOPF prezidentas P.Kalinauskas ir taryba visos veiklos tvarkingą tęstinumą , ir numatomus darbus .
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0793sek,0.0132iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,935kb