Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Lengvosios aviacijos perspektyvos


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lengvosios aviacijos perspektyvos
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Kornelijus
Pr Kov 04 2013, 01:04
Užsiregistravęs dalyvis #421
Prisijungta: Tr Bir 17 2009, 12:55
Pranešimų: 24
Taip buvo Biržuose ir Palukny - smagumėlis:)
Tik kad kokį lėktuvėlį iki to spėčiau nužiūrėt...
Į viršų
Kornelijus
Pr Kov 04 2013, 01:51
Užsiregistravęs dalyvis #421
Prisijungta: Tr Bir 17 2009, 12:55
Pranešimų: 24
Dar keletas dalykų, kas gal padėtų nuraminti sukilusias aistras.

Gal aš klystu, bet susidariau nuomonę, jog tarp aviatorių susiformavo dviejų rūšių priešprieša:
- dėl licencijavimo
- dėl mokymo

Aš įžvelgiu dar vieną priešpriešą – įrašytą ULOPF įstatuose: tarp atstovavimo galimybių klubams ir atskiriems pilotams (ULOPFe negali būti nariais juridiniai asmenys).

Mano manymu, jei tokie juridiniai asmenys sugalvotų burti savo atstovavimo subjektą – tai jų teisė.
Joks Lietuvos teisės aktas nedraudžia kelioms organizacijoms užsiimti licencijavimu ir mokymu. CAA įvertintų tokių organizacijų patyrimą ir sugebėjimą vykdyti tokias funkcijas ir savo įsakyme dėl akreditavimo įrašytų dar vienos įstaigos pavadinimą... Taigi tos pačios klasės licencijas galėtų išduoti kad ir kelios organizacijos ...

Manau, čia svarbiausia turėtų būti noras skristi. Saugiai.


Pagarbiai
Kornelijus Pivoriūnas
+37069999370


[ Redaguota Pr Kov 04 2013, 01:51 ]
Į viršų
NNN
Pr Kov 04 2013, 02:18
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Kornelijus rašė ...

Taip buvo Biržuose ir Palukny - smagumėlis:)
Tik kad kokį lėktuvėlį iki to spėčiau nužiūrėt...


O tai ne Tu kartais buvai tas pilotas, kuris, negalėdamas išimt GPS'o iš lėktuvo, "traką" perpiešė nuo ekrano?
Į viršų
Algis
Pr Kov 04 2013, 02:20
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Kornelijau, Jūs vis sukate ratu kaip tikras advokatas. Jūs paminėjote 5H2O ir nutylite, kad esate ir ASA (Alytaus skraidymo akademijos) steigėjas, kuri užsiima komerciniu pilotų rengimu. Jūs vis bandotie išsisukti nuo paaiškinimo dėl savo "nesuinteresuoto" rašto Mažintui.

p.s. niekaip nesupratau kam reikėjo ilgai ir nuobodžiai Mažintui dėstyti ULO koncepciją. Gal manote jis nežino? O gal dėl rašto svorio - kuo daugiau prirašyta lapų - tuo solidžiau . O gal Jums tai buvo ant tiek nauja informacija, kad nusprendėte pasidalinti su kitais?
del_luopf_pivoriunas.pdf
Į viršų
Tinklalapis
Algis
Pr Kov 04 2013, 02:23
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Kornelijus rašė ...

Taip buvo Biržuose ir Palukny - smagumėlis:)
Tik kad kokį lėktuvėlį iki to spėčiau nužiūrėt...

Hmmm... peržiūrėjau Biržuose įvykusio ULO čempionato protokolą. Jūsų dalyvių sąrašuose nėra...
Paluknyje, pastaraisiais metais, nevyko joks ULO renginys. Sakau Jums tai kaip ULO varžybų vyr teisėjas nuo 2009 metų. Iki tol kaip - dalyvis.

[ Redaguota Pr Kov 04 2013, 02:26 ]
Į viršų
Tinklalapis
NNN
Pr Kov 04 2013, 02:32
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Algis rašė ...

Kornelijau, Jūs vis sukate ratu kaip tikras advokatas. Jūs paminėjote 5H2O ir nutylite, kad esate ir ASA (Alytaus skraidymo akademijos) steigėjas, kuri užsiima komerciniu pilotų rengimu. Jūs vis bandotie išsisukti nuo paaiškinimo dėl savo "nesuinteresuoto" rašto Mažintui.

p.s. niekaip nesupratau kam reikėjo ilgai ir nuobodžiai Mažintui dėstyti ULO koncepciją. Gal manote jis nežino? O gal dėl rašto svorio - kuo daugiau prirašyta lapų - tuo solidžiau . O gal Jums tai buvo ant tiek nauja informacija, kad nusprendėte pasidalinti su kitais?
del_luopf_pivoriunas.pdf


Man tai panašu į vaizdelį, lyg budelis su kirviu, kuris paėmęs aukai už plaukų ir nulenkęs jos galvą kirčiui, veda kalbą iš kokio medžio geriau pagaminti kaladę

Tai gal reiktų padėkit kirvį, nusiimkit budelio kaukę, o tuomet bandyti kalbėtis ... ?

Pagarbiai ...


[ Redaguota Pr Kov 04 2013, 02:39 ]
Į viršų
Rolandas
Pr Kov 04 2013, 02:53
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Kornelijau, kaip po tokios "nuomonės" gali pirštis į draugus? Kokiu tikslu?
Į viršų
Kornelijus
Pr Kov 04 2013, 03:11
Užsiregistravęs dalyvis #421
Prisijungta: Tr Bir 17 2009, 12:55
Pranešimų: 24
[quote]
Kornelijau, Jūs vis sukate ratu kaip tikras advokatas. Jūs paminėjote 5H2O ir nutylite, kad esate ir ASA (Alytaus skraidymo akademijos) steigėjas, kuri užsiima komerciniu pilotų rengimu.
Algi, prisiminiau, jog tą įstaigą taip pat padėjau registruoti. Jos veikloje nedalyvavau... Gal mane vaikinai ir paliko steigėju...:)
Į viršų
Kornelijus
Pr Kov 04 2013, 03:16
Užsiregistravęs dalyvis #421
Prisijungta: Tr Bir 17 2009, 12:55
Pranešimų: 24
Kęstutis rašė:
O tai ne Tu kartais buvai tas pilotas, kuris, negalėdamas išimt GPS'o iš lėktuvo, "traką" perpiešė nuo ekrano?

Man nereikėjo perpiešti tracko...:)
Į viršų
NNN
Pr Kov 04 2013, 03:23
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Kornelijus rašė ...

Kęstutis rašė:
O tai ne Tu kartais buvai tas pilotas, kuris, negalėdamas išimt GPS'o iš lėktuvo, "traką" perpiešė nuo ekrano?

Man nereikėjo perpiešti tracko...:)



Aaaa, aišku
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0788sek,0.0107iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,902kb