Mano Sparnai: Diskusijos / Juridinė orlaivio statymo dalis. Įstatymai. CAA informacija / Ne CAA, bet aktualu ...


Diskusijos

Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
An Geg 13 2014, 12:03
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Jokių žemų skrydžių!!!! Paukščių perėjimo metas - išgąsdinti paukščiai gali nebegrįžti į lizdus.

http://grynas.delfi.lt/gamta/gamtosaugininkai-primena-nelieskime-gyvunu-jaunikliu.d?id=64777695
Į viršų
vysniukas
Pr Lie 21 2014, 05:39
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
http://www.15min.lt/naujiena/verslas/transportas/burlaiviai-plaukia-is-lietuvos-svedijos-uostai-ir-pigesni-ir-patrauklesni-667-441743?cf=df

Dar vienas faktas, kad biurokratija pas mus gaji ir kainos nerealios.
Į viršų
AR
Pr Lie 21 2014, 09:50
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
biurokratai- sovietmecio dar neperlipo
Į viršų
Vytautas M.
An Lie 22 2014, 09:30
Užsiregistravęs dalyvis #1053
Prisijungta: Sk Sau 20 2013, 03:49
Pranešimų: 13
cia budingas lietuviskas gopsumas kur galima pasiplesti pinigeliu tai ne tik su jachtomis tas pats su turizmo kelionemis pavzta pati kelione isLenkijos ar Anglijos ar kitos Vakaru Eurupos saliu zymiai pigiau O del kontroles taigi musu biurokratai pikure berods virs 150 kontroliuojanciu istaigu kad uztektu visai likusiai Europai po kelias Mes gi lietuva kaip galim negrauzti vienas kito.Atsiprasau jei kam nepatiko
Į viršų
nerijus_m
An Lie 22 2014, 10:43
Užsiregistravęs dalyvis #1016
Prisijungta: Tr Spa 03 2012, 01:48
Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 184
Sako, kad kiti orlaiviai į Palangą skrenda užsipylę kuro tiek, kad užtektų grįžti atgal, nes Palangoje aviacinio kuro kainos truputėlį prasilenkia su konkurencingumo supratimu...
Į viršų
NNN
Tr Lie 23 2014, 01:41
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Kaunan, į Aleksotą vengia skrist užsieniečiai dėl mokesčių ir prasto aptarnavimo - įtel. skambučius bei el-paštą aerodromo administracija neatsakinėja, informacijos neteikia. Sulaukiu iki 5 skambučių (daugiausia iš Vokietijos) per sezoną, nes niekas kitas Lietuvoje oro turistams neatsako (gal reik steigt oro turizmo informacijos agentūrą? ). "Rimtiems" ULO padedu Aleksote susitvarkyt (nori jie kietos dangos labai), o "nerimtus" kreipiu į Sasnavą . Tai, kaip čia su tuo deklaruotu ir analizuotu mūsų aerodromų perspektyvumu?



[ Redaguota Tr Lie 23 2014, 01:43 ]
Į viršų
Rolandas
Tr Lie 23 2014, 02:59
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Bet koks darbas, bet kokia veikla daroma iš idėjos arba dėl pinigų, geriausiai kai iš idėjos ir dar gauni pinigų.
Idėjoms pasibaigus, reikia skaičiuoti kokią naudą atneš atskridęs užsienietis pvz.Aleksote. Esu matęs svečių, kurie benzą perka kolonėlėj, miega savo palapinėj. Kokia nauda iš tokio svečio? Žinoma, ne vieną esu priėmęs ir aš, bet natūralu kad tai greit nusibosta.
Į viršų
vysniukas
Tr Lie 23 2014, 05:07
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Važiavom į Vokietiją pirkt skraidyklės, viešbutis internete skelbė 30 Eu nakčiai, kai atvykom sako 40, tas vokietis iš kurio pirkom skraidyklę, nuėjo pas savininką pašnekėjo ir rezultate 35 plius pusryčiai.
Paskui jis pasakė, kad vasarą, pas juos palapiniu miestelis aerodrome, o viešbuty neapsimoka. Reziume visi taupo. O mums reiktų paimti simbolinį mokestį už nakvynę ir pusryčius, tik va gali būti taip, kad klientų atsiras daugiau nei gali priimti .
Kaip sako Rolandas ir iš idėjos, ir dar lieka.

O kas liečia Turizmo departamentą, tai iš vis patyliu. Kažkada viena kompanija nusiuntė mane, kaip dirbusį valstybinį darbą, ir dar vieną pabendrauti. Įdėja buvo nupirkti tris laivus ant oro pagalvės, tuo metu biurokratai ruošėsi į turizmo parodą. Mes pasiūlėm, kad planuojam plukdyti keleivius iš Kauno į Nidą, kartu galima apjungti ir Karmėlavos oro uostą. Atskrenda vokiečiai, mes juos nugabenam į uostą, paskui laivu į Nidą ir atgal, bet reiktų ir jų pagalbos, rezultatas geriau nebūtume ir varginesi, jie sugalvojo krūvą priežasčių, kaip to nedaryti. Komapanija paskaičiavo, paanalizavo ir apsigalvojo. Po metų Kaune atgimė "Raketa", puikiai atsimenam kuo baigėsi. Viena išplaukė į Lenkiją ir ten sėkmingai kursuoja, o kitos likimo neatsimenu.
Į viršų
juozas49
Tr Lie 23 2014, 09:10
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 797
Kestas pradejo tema apie zemus skrydzius, man idomus auksti skrydziai. Siandien nutariau paskraidyti termikuose ir netoli Prienu pagavau nebloga.Kele apie 6m/s taigi labai greitai pasiekiau 5000pedu ir uzstrigo aukstimatis.Dar kokias 5 minutes sukausi ir pasiekiau debesu pada .Zemiau manes dar sukosi sklandytuvai ,bet jie kilo labai greitai ir ilindo i debesi. Mano paskaiciavimais turejo buti apie 5500-6000pedu. Tada pasidare labai salta ir as dar iskentejau apie 15 minuciu tame aukstyje. Tada nusklendziau link namu ir tik po kurio laiko pradejo rodyti aukstimatis nuo 5000pedu. Reikes remontuoti , kai baigsis sezonas. Taigi diena praleista labai turiningai.
Į viršų
NNN
Kt Lie 24 2014, 08:19
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Rolandas rašė ...

Bet koks darbas, bet kokia veikla daroma iš idėjos arba dėl pinigų, geriausiai kai iš idėjos ir dar gauni pinigų.
Idėjoms pasibaigus, reikia skaičiuoti kokią naudą atneš atskridęs užsienietis pvz.Aleksote. Esu matęs svečių, kurie benzą perka kolonėlėj, miega savo palapinėj. Kokia nauda iš tokio svečio? Žinoma, ne vieną esu priėmęs ir aš, bet natūralu kad tai greit nusibosta.


"Pirma buvo žodis ... " t.y. idėja kai aerodromas išpopuliarėja, atsiranda paslaugų poreikis, tuomet galima ir apie mat. naudą galvot. Bet kai paslaugų minimumas, arba "0", tai ... . Man pasiūlė atlyginimą tik viena vokiečių igula. Bet man labai didelė nauda, o ir aerodromui manau, kad taip - žinomumas, be to moralinis pasitenkinimas, kad padėjau sparno broliui - pabandykit keliaut po pasaulį ULO, pamatysit, kaip tai sudėtinga ir brangu, visi ieško min. išlaidų galimybės, tiesiog draugiškos pagalbos - juk tai ir yra ULO prasmė . Mačiau Škotijoj fermerio įrengtą aerodromą su namuku, nakvyne, maistu ir t.t., nors pats jis neskraido - viskas veltui, į padėtą skardinę nuo sausainių praskrendantys pilotai palieka pinigėlių, "kiek negaila"

Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0704sek,0.0080iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,907kb