Mano Sparnai: Diskusijos / Elektra / Elektra


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Elektra
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektra
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Reno
Kt Bir 22 2023, 12:31
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1397

Rolandas rašė ...


Ten berods yra 5 teiginiai su daug įrodymų ir argumentų. Būtų puiku, jei parašytum-argumentas n1 neteisingas, nes...
N2 neteisingas, nes...
Jei niekas negali argumentų paneigti, belieka jais tikėti.


Del tu "irodymu" ir "argumentu" - tai cia jau kaip kam ir koks ispudis susidaro. Gausus necenzurines leksikos naudojimas rodo i kokia auditorija orientuojasi "orakulas". Tokioje aplinkoje ir keiksmazodziai, dazniausia, veikia kaip uztikrinantis veiksnys.
Kita cia panaudota technika - "kas pirmesnis, tas - gudresnis", t.y. - pirmajam pazerus serija "faktu" automatiskai pretenduojama i tesingojo pozicija ir visas kruvis permetamas priesingai pusei, girdi, - jei nesutinki (ar abejoji), tai irodyk, kad taip nera. Kuo daugiau faktu "papilama", tuo sudetingesneje pozicijoje atsiduria oponentas. O kad rusakalbis "orakulas", cituodamas viena ir ta pati profesoriu is Londono, parodydamas grafikeli be jokios nuorodos i informacijos saltini ir paminedamas vokiska zurnala be numerio ir leidybos metu, galiausia nesugeba is karto teisingai perskaityti pastoviesiems magnetams dazniausia naudojamo metalo pavadinimo, tai cia jau kaip ir nereiksminga smulkmena, neva, neturinti sukelti abejoniu jo gausiu teiginiu pagristumu.
Pateikdamas 1-ma fakta (kad batareikamobiliu gamintojai greitai pritruks retuju metalu) anas kazkaip uzmirso keliskart pries tai mineta savo teigini, jog ir esamu naftos atsargu pakaks vos 50-ciai metu. Gal, zmogau, ir patiketum, jei neprisimintum, jog lygiai ta pati "termina" ne karta esu girdejes dar besimokydamas viurineje mokykloje. O tai buvo pries daugiau, nei 40 metu
2-uoju faktu komentuoja, kad verslas be pelno neegzistuoja. Taciau 3-me fakte jau tvirtina, jog Kongo DR bus ivestos sankcijos, jei si salis neatsisakys pigios kobalto kasybos. O kad gausias naftos atsargas turincios salys priesinsis elektrinio transporto pletrai, cia jo argumentai suprantami - juk jis yra tos salies pilietis, kurios ekonomikos variklis - zaliavu (iskaitant nafta) pardavinejimas.
Idomiausia, zinoma, pabaiga: naftos liko 50 metu, elektra neturi ateities, o busimus energigos saltinius tegul nurodo mokslininkai, nes jis savo supratima apibudino labai trumpai (bet iprastai) - eiliniu keiksmazodziu.
Pabaigai - pavyzdelis, nors ir ne apie batareikamobilius, o is mano profesijos srities, bet vel - apie tuos pacius "faktus" bei "argumentus". Ir cia jau kaip Rolandas sako - jei negali paneigti, belieka patiketi. Problema, kad nemazai zmoniu tuo, kas pateikta pavyzdyje, vis tik patiki...


Į viršų
Rolandas
Kt Bir 22 2023, 02:04
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5556
Dėkoju. Tam ir yra forumas, kad surast teisingą sprendimą...
Į viršų
Reno
Kt Grd 21 2023, 09:43
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1397
Na štai, jau ir traktorius pradėjo gaminti su batareikomis. Čia - "E-Fendt", olandų "išmislas" ir jei teisingai supratau, pilnai pakrautas gali dirbti 8 val. Kadangi konstruojant tokią techniką griežtos "dietos" konstruktoriams laikytis nereikia, tai net ir papildomas baterijas prikabint gali kur tik laisvą vietą rasi...

Į viršų
sky76v
Kt Grd 21 2023, 11:09
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 758
Reno rašė ...

Na štai, jau ir traktorius pradėjo gaminti su batareikomis. Čia - "E-Fendt", olandų "išmislas" ir jei teisingai supratau, pilnai pakrautas gali dirbti 8 val. Kadangi konstruojant tokią techniką griežtos "dietos" konstruktoriams laikytis nereikia, tai net ir papildomas baterijas prikabint gali kur tik laisvą vietą rasi...Prikabinus kokį sunkų agregatą dažnai kitame gale jiems kabinami atsvarai – tai čia idealus variantas.
Į viršų
Reno
Tr Sau 24 2024, 12:41
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1397
Žiemą su elektra: https://www.facebook.com/dramseier/videos/1561102114624089/
Stebiuosi, kaip idealiai subalansuotas propeleris, kad pritaisytas ant tokio "koto" ir dar stumiantis, nesukelia jokios vibracijos, kurios pasekmės šiuo atveju būtų akivaizdžiai skausmingos.


Prieš kelias savaites forume buvo diskutuojama apie propelerius, lyginant 2-čius su 3-čiais:
http://www.manosparnai.lt/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?65608.0
Gal 2-čius ir tikrai sunkiau subalansuoti, nors priežastis, kai mentys 180 laipsniu kampu viena kitos atžvilgiu, "išmąstyti" nelengva. Bet, remiantis aukščiau pateiktu video, tai įmanoma ir net subalansuoti idealiai.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0636sek,0.0144iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,829kb