Mano Sparnai: Diskusijos / Skraidymo simuliatoriai / Google Earth dalykėliai


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Skraidymo simuliatoriai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Google Earth dalykėliai
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Arius
Pn Kov 28 2008, 10:50

Užsiregistravęs dalyvis #16
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 08:18
Pranešimų: 7
Sveiki, gal kam ir "sena naujiena", bet visvien pasidalinsiu ja. Taigi nesenai Google Earth programoje aptikau gan įdomų įskiepį tai "flight simuliator" ar kaip ten angliškai vadinasi...

Taigi Jums tereikia parsisiųsti google earth ir susiinstaliavus paspausti klavišų kombinaciją "Ctrl-Alt-A", turėtų išmesti tokį langelį:



Čia galėsite pasirinkti kuo (naikintuvas ir kažkoks man nesuprantamas vienmotoris ) ir kur skraidyti (galima pradėti nuo pasaulio aerodromų ir baigiant ta vieta kurioje Jūs este esamu momentu).

Pakrapštęs kiek giliau radau ir valdymą, jis angliškai, tad aš kaip su aviaciją nedraugaujančiu, miglotai tesupratau kas per dalykai ten naudojami ir su kuom (pvz.: Aileron right kas per daiktas ir su kuo valgomas).
------------------------------------------------------------------------------------------
Exit flight simulator Ctrl + Alt + A, Escape + Option + A, Escape Exits flight simulator mode.
Open flight simulator options Ctrl + Alt + A + Option + A Opens the flight simulator dialog box.
Rotate pilot viewpoint Arrow keys + Alt (slow) or Ctrl (fast) Arrow keys + Alt (slow) or Ctrl (fast) Moves the viewpoint in the direction of the arrow.
Display flight simulator help Ctrl + H - Opens this flight simulator keyboard commands page.
Increase thrust Page Up Page Up -
Reduce thrust Page Down Page Down -
Aileron left Left arrow Left arrow -
Aileron right Right arrow Right arrow -
Elevator push Up arrow Up arrow -
Elevator pull Down arrow Down arrow down -
Rudder left Insert Shift + left arrow -
Rudder right Enter (numeric keypad) Enter (numeric keypad) -
Rudder left Shift + left arrow Shift + left arrow -
Rudder right Shift + right arrow Shift + right arrow -
Elevator trim nose down Home Home -
Elevator trim nose up End End -
Elevator trim nose down Shift + up arrow Shift + up arrow -
Elevator trim nose up Shift + down arrow Shift + down arrow -
Reduce flap setting Left bracket Left bracket -
Increase flap setting Right bracket Right bracket -
Reduce flap setting Shift + F Shift + F -
Increase flap setting F F -
Center aileron and rudder 5 5 -
Center aileron and rudder C C -
Extend/retract landing gear G G Only works if landing gear is retractable on current aircraft
Left wheel brake , (comma) , (comma) -
Right wheel brake . (period) . (period) -
Pause simulation Space Space -
Toggle HUD H H -
------------------------------------------------------------------------------------------

Taigi pirmas bandymas... negi aš kvailas ir imsiuos skraidyti su kažkokiu vienmotoiu "kukurūzniku", jamam iškarto naikintuvą paleidau simuliaciją atrodo viskas gražu, vaizdeliai plaukia aplinkui, smagu. Bet aš matai nedorėlis užsimaniau kiek paimprovizuoti, kiek nusileisti paziureti kaip Kaunas atrodo iš arčiau palenkiu tą kvailą pelę žemyn, velnias kyla į viršų. Greit persioreantuoju pele tysiu aukštyn po truputi leidžiuosi, šaunu aš jau tikras profas, duokit man tikrą lėktuvą ... hmmm... o kažin kaip į šonus skraido... krypt pelę į kairę, palei buvusia logiką lėktuvas dešinėn nepasidavė, vadinasi, juda panašiai kaip ir automobilis, apsidžiaugiau... tik kažkaip keistai tas lėktuvas žemėja... velnias reikia kilt aukštyn, pelę keliu aukštyn... tfuuu taigi reikia atvirkščiai... žemė artėja vis labiau, bandau versti atgal nesiseka, padariau kažkokia keistą kilpą aplin ašį... cha beveik Kaip J. Kairys tik kad zemė jau kiek per arti... emmm... tiksliau jau per arti...

Taigi toks pirmas mano bandymas :D
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pn Kov 28 2008, 11:08
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Dėkui Arvydai, čia perprastai Blevyzgose... reiks perkelti kur rimčiau.
Beje, pasitaisyk parašą, ant anglų kalbos pavarei...
Į viršų
Arius
Pn Kov 28 2008, 11:35

Užsiregistravęs dalyvis #16
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 08:18
Pranešimų: 7
Taigi susikaupiau ir nusprendžiau skristi iš Raseinių į Kauną pakilau su naikintuvu į 15 000 metrų aukštį, pirma problema buvo susigaudyti kur esu, ieškojau oriantyrų, susiradau autostradą Kaunas - Klaipėda ir pradėjau savo kelionę. Skristi sekėsi gerai, kol nepriartėjau Kauno, tada tik šovė išganinga mintis, o aerouosto pakilimo takas iš kurios pusės prasideda arba baigiasi... Iš aukštai pasižiūrėti jau buvo per vėlu buvau nusileidęs beveik iki 2 000 metrų , sunkiai matėsi... taigi išdribau tame raudoname X ant paveikslėlio

Kaip kitiems sekėsi?





[ Redaguota Pn Kov 28 2008, 11:36 ]
Į viršų
Algis
Št Kov 29 2008, 03:01
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981

Arius rašė ...

Bet aš matai nedorėlis užsimaniau kiek paimprovizuoti, kiek nusileisti paziureti kaip Kaunas atrodo iš arčiau


Na tai jau tikras nedorelis. Kaunas tai CTR, o tu be radijo rysio!
Į viršų
Tinklalapis
NNN
Št Kov 29 2008, 10:12
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
....geriau į Pociūnus....ten Rolandą pagasdintum...jis labai naikintuvų bijosi....
Į viršų
Rolandas
Sk Kov 30 2008, 08:14
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Ne bet kas gali pasigirti realiu oro musiu. Pries pora metu atsilaikiau pries du MIG-29, taciau daugiau tokiu nuotykiu nenoreciau...
Į viršų
AR
Sk Kov 30 2008, 09:17
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Rolandas rašė ...

Ne bet kas gali pasigirti realiu oro musiu. Pries pora metu atsilaikiau pries du MIG-29, taciau daugiau tokiu nuotykiu nenoreciau...


taigi taigi

o jei rimtai - tai as dar po siandien dienai piktas ant CAA del reikalavimo skambinti pries skrydi
Į viršų
bence
Sk Kov 30 2008, 10:38
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Rolandai, o tu zinai, kad ta lemtinga diena pirmas i kova stojau as su parasparniu salia kauno, bandziau juos sulaikyti, kad nepasiektu musu teritorijos ta diena atidarinejom sezona ir skridau pirma marsruta be motoro.blyn, labai nejauku buvo...
Į viršų
Tinklalapis
Rolandas
Sk Kov 30 2008, 01:33
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Aciu uz pagalba. Jauciau kad kazkas dar mane palaiko.
Maza smulkmena-mano gelezini lektuva mato radarai, tavo skudurinuka galejo netycia ir pamauti...
Į viršų
Juozas
Sk Kov 30 2008, 07:46
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Rolandas rašė ...

Ne bet kas gali pasigirti realiu oro musiu. Pries pora metu atsilaikiau pries du MIG-29, taciau daugiau tokiu nuotykiu nenoreciau...

Šaunuolis, Rolandai. Mūsų kariai nepriklausomybės kovose prie Gedraičių garbingai atsilaikė prieš lenkų kareivius, o tu virš Pociūnų prieš du lenkų naikintuvus. Šlovingos tradicijos tęsiasi.
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1002sek,0.0150iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,923kb