Mano Sparnai: Diskusijos / ANBO / ANBO-IV (arba 41)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: ANBO
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
ANBO-IV (arba 41)
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Administratorius
Tr Vas 24 2016, 05:44
Nerijus

Užsiregistravęs dalyvis #3181
Prisijungta: Tr Kov 05 2014, 08:11
Pranešimų: 988
Jei jau pradėjome šnekėti apie šį grandiozinį projektą, tai darykime tam skirtoje temoje. Neabejoju - ankščiau ar vėliau turėsime visus ANBO lietuviškoj padangėj !
Su visomis A.Gustaičio konstrukcijomis galite susipažinti šiame puslapyje: http://www.plienosparnai.lt/page.php?8

Na, o temos pradžiai:









Į viršų
Arvydas ANBO2
Tr Vas 24 2016, 09:01
Kiekvienas statome savo bažnyčią
Užsiregistravęs dalyvis #3176
Prisijungta: Sk Vas 23 2014, 08:55
Pranešimų: 247
Tas ANBO IV atrodo visai nebaisiai, tik daugiau vamzdžių .
Po laidos Karinės paslaptys, man parašė toks Alfredas Eitutis iš Trakų, Jis sakosi turįs ANBO IV daliu ...."Tai man labai patiko ir noriu Jus informuoti, kad mes turime AMBO IV liekanas.
Tarp kuriu yra lektuvo idenfikacine lentele, lakuno zetonas ir kitos lektuvo liekanos."....
Planuojam su Rolandu pas jį nuvažiuoti.
Galbūt tai geras ženklas...
Į viršų
ežiukas rūke
Tr Vas 24 2016, 09:22
Svečias
Tai eskadrilė,ka.Esu girdėjęs apie Eituti,bet niekaip neradau galimybės su juo susisiekt,nuvežkit labų .Jis turėjo iš latvių nupirkęs vieninteli išlikusi restauruotą rusišką R 5 ,bet gaila pardavė.O nuotraukų Nerijau kuo daugiau,jei galima,ir nematytų.
Taipat pridursiu,kad ANBO 4 brėžiniai tai ne keli lapai žurnale kaip kas gal isivaizduoja,o apie trijų šimtų lapų rinkinys (nors pats teisybė,jų niekad nemačiau) būtent todėl jie tokie svarbūs.

[ Redaguota Tr Vas 24 2016, 09:29 ]
Į viršų
EG.
Tr Vas 24 2016, 09:24
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
Alfredas randasi ne Trakuose, o Lentvaryje salia Vilniaus. Pas ji ten kieme yra tanku, naikintuvu ir kitos senovines technikos. Turi kelis parankinius,kurie uzsiima senoviniu automobiliu restauracija. Teko aptureti kontakta su vienu is ten dirbanciu ligoniu-prisiminimai ne kokie...
Į viršų
bence
Tr Vas 24 2016, 10:03
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535

Anbo 41 beproto sudetingas liemuo, suprasit pamate brezinius.Reiks daug lesu ir darbo valandu.
Pridedu nuotrauka is asmeninio archyvo, kurioje matoma jau suniokoto dabar rasto anbo likuciai



[ Redaguota Kt Vas 25 2016, 01:00 ]
Į viršų
Tinklalapis
bence
Tr Vas 24 2016, 10:08
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Nutraukose agregatu likuciai: duslintuvo galas (beje parduodamas), prietaisu lentos fragmentas, ID lentele,amortizatoriu eksplotacijos lentele, radijo stoties ID.Nuotraukos is Militaria.lt forumo








Į viršų
Tinklalapis
ežiukas rūke
Kt Vas 25 2016, 06:30
Svečias
Man reik prisėst,a tai kur tos liekanos,kodėl ju neiškelia,gal ir kiti ten guli,reik su ieškikliu prasinešt.Jei reiks padirbėt šiupeliu-čiūr aš pirmas (legaliai aišku),Juk tai lobių lobis.

Dėl atstatymo; Jei iš ANBO darysim bizni-nieko nebus.Tokių gudragalvių būta ir anksčiau visi ta žino;duokit man penkis limonus ir mes statysim,poto aišku būt reike dar penkių......lėšos būt dingę kažikur,o realiai būt dirbes tas pats Rolandas su Skirmantu.Sakyčiau visi supranta,kad šie lėktuvai nėra tik lėktuvai,juk tai visų mūsų ,kokios tai ...savigarbos dalis ar panašiai,tai ir elgtis reikia atatinkamai.Nors visi šie projektai privatūs,betgi visiem aišku ka šiuos orlaivius statom nevien sau.Paprastai jie visi atsiduria muziejuose,kai tik nelieka kam jais rūpintis.Todėl mano galva didžiausias interesas visame tame turi būt ale "muziejaus".Dabartinė gi jųjų politika visai netinkama.

[ Redaguota Kt Vas 25 2016, 06:35 ]
Į viršų
bence
Kt Vas 25 2016, 01:18
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Pradeti galit nuo prietaisu lentos: jeigu dings ikvepimas-liks bent grazus eksponatas pasidet i sekcija
Yra aisku koks buvo greicio prietaisas: tai FL 22228 kodu zymetas ir placiai luftwaffeje naudotas prietaisas (pagrinde lengvi lektuveliai).Pasitaiko pirkt ebay.de netgi nauju.Kainos nuo 150 iki 350 euru, priklausomai nuo stovio.dazniausiai buna veikiantys, o jei ne tai nesunkiai remontuojami prietaisu gamyklelese.
Į viršų
Tinklalapis
ežiukas rūke
Kt Vas 25 2016, 07:20
Svečias
Gera mintis,bence,kelk visus ka turi ir kitiem bus idomu.Jei gausim pirksim,negausim darysim skaleles,dabar galima superinius dalikus padaryt.

[ Redaguota Kt Vas 25 2016, 07:26 ]
Į viršų
bence
Kt Vas 25 2016, 07:52
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Manau prietaisus pavyks visus gaut, tik vat reiktu kitus identifikuot, butu gerai visiems isitraukt i si zaidima.Turim viena neryskia nuotraukele, bet jau turint to laikmecio analogu nuotraukas identifikacija palengveja.
Pirma uzuomina ieskot lektuvu prietaisu lentu, kurie skraide su Bristol pegasais.Galbut pavyks rast su varikliu susijusiu atitikmenu.
Wikipedia duoda visa sarasa tokiu lektuvu
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0921sek,0.0131iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,902kb