Mano Sparnai: Diskusijos / Sparnų gamyba / Lietuviškas metalinis sparnas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Sparnų gamyba
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lietuviškas metalinis sparnas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
justas
Pn Lap 20 2009, 01:47
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
rolandai gal ranka ir greiciau (chia jau tiesiog priklauso nuo igudziu naudojimosi viena ar kita programa) bet pliusu tikrai turi daug. Ant popieriaus tikrai sudetinga sumeistraut sudetingos formos pavirshius. Projektuojant kompu kur kas lengviau issitraukt bilen kokius reikalingus skerspjuvius ir t.t. Apie kinematika ishvis nekalbu. ant popieriaus ja patikrinti yra sunku ir reiks daug sugaisht kad suziuret atsilenkimo kampus paklaidas ir t.t. Kompe uztenka sumodeliuot ir gali daryt bilenka. Bet tiesos Rolando zodziuose yra daug. visas idejas ash ir pats pirmiausia atsikratau ant popieriausuzsimesdamas greitus eskizus ir tik atsirinkes mano manymu geriausia varianta ji perkeliu i kompa.

[ Redaguota Pn Lap 20 2009, 01:48 ]
Į viršų
justas
Pn Lap 20 2009, 01:52
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Del trapecinio sparno. Daug kas priklauso nuo sparno gamybos technologijos. Jei gaminsite nerviuras "rankomis" tada viskas sudetingeja. Kevalu/formu technologijoje bevei jokio skirtumo. bet ir tarkim paimkim tokia Luciole kolombano. jei nerviuros putplastines, jas galima pjaustyt kompiuterinem staklem o joms kaip zinia tas pats ka pjaut ar 50 vienodu ar 150 skirtingu. Taip kad chia reik galvot apie technologija sparno. o aerodonamika kazkiek geresne. Bet kaip Rolandas ir sake jei sparnas ishchiustytas o visa kita kiaura tvora tai ner jokios prasmes is to ishchiustyto sparno .
Į viršų
justas
Pn Lap 20 2009, 01:55
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Dabar del programu. Ash perkrates daugeli ish ju ir mano nuomone tokia. CAD ines turi privalumu del savo matematinio backgroundo ta prasme kad galima lengvai suziureti skerspjuviu inercijos momentus ir t.t. Bet pats pavirshiu modeliavimas yra visishkai gemaroinas atleiskit man uz si zodi. Del modeliavimo geriau naudoti 3DS maxa ar kazka pan. As asmeniskai naudoju MAYA bet tai del to kad tai susije su mano darbu. Ir ja gerai ivaldes. Ir neziurint keliu trukumu ji pilnai tam tinka
Į viršų
Tomas
Pn Lap 20 2009, 11:32
Užsiregistravęs dalyvis #7
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 10:31
Pranešimų: 179
Vienos detales brezini tikrai padarysi greiciau, taciau pabandykit su rankom padaryti lektuvo surinkimo brezini ir patikrinti ar visos detales gerai sueina... Dar visos kinematikos, kaip Justas sake ir t.t.
Del trapecinio sparno siaurejimo, tai viskas lb paprasta... Su exeliu paprasciausiai padaryti.
Į viršų
Vytautas.R
Pn Lap 20 2009, 04:38
Užsiregistravęs dalyvis #495
Prisijungta: Kt Lap 19 2009, 08:20
Pranešimų: 9
dekui uz patarimus, niekas konkrecios informacijos nedave na bentjau daug maz..
Į viršų
justas
Pn Lap 20 2009, 05:25
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Vytautai, del trapecinio sparno nelabai supratau ko konkreciai reikia? Tarpiniu nerviuru?
Į viršų
Audrius
Pn Lap 20 2009, 05:35
Svečias

Vytautas.R rašė ...

dekui uz patarimus, niekas konkrecios informacijos nedave na bentjau daug maz..

Siaip reiktu ta daryti su kokia nors programele skirta profiliam apdirbineti ,tai butu tokia kaip profili 2,arba model cad 5 ,jomis toks dalykas daromas per 5 min,pvz dedi prie saknies profili su styga 100% o gale nori ,kad liktu tik 20% arba net kitoks profilis ,parasai kiek nori nerviuru o visa kita suskaiciuoja kompas ir net skardos isklotines nubraizo ,belieka tik isispausdinti ir zirklemis issikirpti.
Į viršų
justas
Pn Lap 20 2009, 06:53
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Jei tokio reikalo reik Vytautai pasakyk kokiu nori profiliu pashaknei ir gale, kokios ju stygos, mostas, kiek nori nerviuru arba kokio tarpo tarp nerviuru ir ash tau jei rasiu tu profiliu koordinates atmesiu tarpiniu nerviuru kreives per 15 min.

[ Redaguota Pn Lap 20 2009, 06:53 ]
Į viršų
justas
Pn Lap 20 2009, 06:54
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Ranka subraizyt net ir 10 tarpiniu nerviuru uztruks man rodos pora dienu turbut.
Į viršų
Vytautas.R
Pn Lap 20 2009, 08:28
Užsiregistravęs dalyvis #495
Prisijungta: Kt Lap 19 2009, 08:20
Pranešimų: 9
justai, man viso to ir reikia. as noriu konstruotis dvivieti ULO, renkuosi R III profili, stai ir baigiasi informacija. gal kas patars koki sparnu plota imti? ir ilgi?
na bantjau pats primeciau kad reiktu koki 10m2 ploto(bendro) ir sparno mosto koki 5m
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1106sek,0.0169iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,881kb