Mano Sparnai: Diskusijos / ANBO / ANBO-III


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: ANBO
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
ANBO-III
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
bence
An Kov 01 2016, 10:49
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Gauti veikianti Siemens Sh 12 nera jokiu problemu, tik pinigu klausimas.Be ginkluotes toks orlaivis puikiausiai skris
Į viršų
Tinklalapis
Arvydas ANBO2
An Bir 28 2016, 03:39
Kiekvienas statome savo bažnyčią
Užsiregistravęs dalyvis #3176
Prisijungta: Sk Vas 23 2014, 08:55
Pranešimų: 247
Kaip jums šitas vaizdelis?


Į viršų
bence
An Bir 28 2016, 08:10
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
panasus brezinys yra ir 5-ui. Nerijui esu daves nusikopijuot tikslu anbo-3 centroplano brezini (matyt reiks kaitint padus)
Ar jau istardet sveda del breziniu?

[ Redaguota An Bir 28 2016, 08:15 ]
Į viršų
Tinklalapis
EG.
An Bir 28 2016, 08:45
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
Kelis eskizus gali rast Lietuvos archyve, gal ko konkretesnio eitų nuvažiavus gaut http://www.archyvai.lt/lt/lcva_parodos/lcva_virtualios_parodos/gustaitis/lcva.html Manau Nerijus domėjosi šiuo reikalu jau senai ir tiek duomenų veikiausiai tėra archyve, keli eskizai.
Į viršų
Arvydas ANBO2
An Bir 28 2016, 09:08
Kiekvienas statome savo bažnyčią
Užsiregistravęs dalyvis #3176
Prisijungta: Sk Vas 23 2014, 08:55
Pranešimų: 247
Šis brėžinys buvo iškeltas iš Lietuvos archyvo šiandien, mano prašymu. Tikiuosi bus rasta ir daugiau. Tik niekaip nesuprantu, kur jūs, partizanaujat bičiuliai.. kažkas kažką turi, kažkas kažką daro, o nieko nematom. Nerijus gi inicijavo kad šiame puslapyje būtų surinktos visos ANBO II nuotraukos, tai gal laikas visiem bendrom jėgom surinkti ANBO III ir ANBO V turimą medžiagą bei brėžinius į vieną vietą. Jau prisikankinom su antruku. Ir dabar ateina laikas trečiukui o paskui penktukui. Tai padėkit padaryti pradžią. Dėkit į forumą viską ką turit, neslėpkit ir nesikuklinkit. Ir nesitikėkit atlygio . Nerijau, padaryk prašau pradžią bent ANBO III-čiam...
Į viršų
sl
An Bir 28 2016, 09:21
Užsiregistravęs dalyvis #31
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 08:40
Pranešimų: 66

EG. rašė ...

Kelis eskizus gali rast Lietuvos archyve, gal ko konkretesnio eitų nuvažiavus gaut http://www.archyvai.lt/lt/lcva_parodos/lcva_virtualios_parodos/gustaitis/lcva.html Manau Nerijus domėjosi šiuo reikalu jau senai ir tiek duomenų veikiausiai tėra archyve, keli eskizai.



Šios virtualios parodos 21-je nuotraukoje - straipsnis.Būtų labai įdomu suprasti kas jame rašoma.To meto spauda apie konstrukcijas rašydavo gan konkrečiai.
O Arvydo brėžinys-nuotr. tiesiog puikumėlis.Sparno profilis ir lonžeronų padėtis jau kaip ir aiški.Kolkas labai neaišku lieka sparno jėginė schema...
Į viršų
ežiukas rūke
Tr Bir 29 2016, 12:38
Svečias
Liuks,atgaiva pavargusiomakim.....ir vienu galvos skausmu mažiau Skirmantui
Į viršų
bence
Tr Bir 29 2016, 12:02
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
nesuprantu tik vieno, net irasius i google ismeta visus siuos brezinius, jau nekalbant apie Nerijaus svetaine. Tikrai keista kad jums tai staigmena. Zinoma, mes sunesim viska ka turim, bet jau nereikia noret , kad kepti karveliai skristu tiesiai burnon, reikia ideti ir pastangu.
P.S. pas mane yra grubiai apie 100 nuotrauku, muziejus turi keleta breziniu nuotrupu is kuriu tu paciu dali esu daves Nerijui
Į viršų
Tinklalapis
EG.
Tr Bir 29 2016, 10:03
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
bence rašė ...

nesuprantu tik vieno, net irasius i google ismeta visus siuos brezinius, jau nekalbant apie Nerijaus svetaine. Tikrai keista kad jums tai staigmena. Zinoma, mes sunesim viska ka turim, bet jau nereikia noret , kad kepti karveliai skristu tiesiai burnon, reikia ideti ir pastangu.
P.S. pas mane yra grubiai apie 100 nuotrauku, muziejus turi keleta breziniu nuotrupu is kuriu tu paciu dali esu daves Nerijui


Pats kažkur minėjai, jog susivieniję aviatoriai daug ką nuveiktų. Jei turi kažką konkretesnio,paviešink. Kaip supratai, pagyvenusiam jaunimui kepti karveliai turi skrist tiesiai į burną,ir nekitaip. Antraip ANBO III pakils iš pelenų su savom improvizacijom.
Į viršų
Rolandas
Tr Bir 29 2016, 10:35
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
EG. rašė ...

Kaip supratai, pagyvenusiam jaunimui kepti karveliai turi skrist tiesiai į burną,ir nekitaip. Antraip ANBO III pakils iš pelenų su savom improvizacijom.



Nekreipkit dėmesio į tą pagyvenusį jaunimą. Tikras jaunimas viską padarys...kai taps pagyvenusiu...su savom improvizacijom...

Ir išvarykit iš savęs tarybinį žmogų-komunizmo statytoją.
Viena iš tokio žmogaus savybių-slaptumas.
Vakaruose to nėra. Bet ką padaręs pilietis visiems pasakoja, kaip padarė lėktuvą ar taburetę, kaip reikia virinti ir kniedinti. Kai kada su klaidom, tačiau nesunku atsirinkti.
Nesuprantu kodėl to beveik nedaroma pas mus, mūsų forume?

Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0801sek,0.0108iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,907kb