Mano Sparnai: Diskusijos / ANBO / Tikro lekiotojo drapanos


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: ANBO
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tikro lekiotojo drapanos
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
ežiukas rūke
An Grd 13 2016, 11:47
Svečias
Ne,deja originalaus gauti nepavyko,nors matyti teko.Keista,kad rašote jog jie gauti iš amerikiečių.Neteko matyti amerikietiškų suktupropeleriu-tai vokiški TRAFARETAI...:) anksčiau rašiau apie tai.Deja tokie internete kainuoja nuo 200 iki 700 svarų.vieninteli ka galėjau ikąst tai štai šiuos NUORODA Nors rašo kad vokiški, bet parsisiuntus paaiškėjo kad netokie,todėl supykęs padariau savo,vienintelis skirtumas nuo lietuviškų- propelerio sukimas i kitą puse.....belieka tokių išliet kelis,rekonstrukcijai puikiai tinka.

[ Redaguota Tr Grd 14 2016, 08:58 ]
Į viršų
ežiukas rūke
Sk Sau 22 2017, 12:04
Svečias
Internete aptikau nuotrauką .Jei būtų pačių galifių galifiausi rinkimai,tai garantuotai laimėtu ...Hiksa.Paties būta kudučio žmogelio,bet užtat galifėėėė...

Į viršų
ežiukas rūke
Tr Bal 01 2020, 10:36
Svečias
Sveiki visi,nesergantys.Šiomis dienomis ivyko dideliai džiaugsmingas dalykas mano gyvenime.Pagaliau Ramūnas Skvireckas pagamino taip ilgai lauktas kokardas 1920m pavyzdžio.Deja originalią gauti nepavyko.Ut koks grožis,medžiagos-žalvaris,emalė,vytukas sidabro.
Tikro lekiotojo rūbelis baigtas.





[ Redaguota Tr Bal 01 2020, 10:37 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0529sek,0.0062iš to užklausomsDB užklausos:21. Naudojama atmintis:3,498kb