Mano Sparnai: Diskusijos / ANBO / ANBO-IV (arba 41)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: ANBO
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
ANBO-IV (arba 41)
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
EG.
Sk Lie 17 2016, 03:36
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
tepagarbintas tas kas gali prisiliest prie šios istorinės vertibes. !Pasirodo ANBO yra išlikęs, ne cielas bet gabalais vistiek išlikęs. Mano širdis groja. Nuspirksiu pora bambali alaus,važiuosiu ir aš pašliaužot po Pabradės horizontus
Į viršų
bence
Pr Lie 18 2016, 10:42
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Posukio vairo dalis


Į viršų
Tinklalapis
bence
Pr Lie 18 2016, 10:45
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Kas idomiausia, tai virintos plienines dalys dar yra papildomai sukniedintos, tas puikiai matosi ir breziniuose.
Į viršų
Tinklalapis
ežiukas rūke
Sk Lie 24 2016, 08:21
Svečias

Arvydas ANBO2 rašė ...

Turiu gerą naujieną. Kaip žinia, kažkada Paknio vadovaujami studentai ėmėsi ANBO IV brėžinių ir keletą papkių atkopijavo. Bekopijuojant net truputį pagadino originalus, nes tuo metu skanavimo priemonės buvo paprastos. Tuo metu dar studentas Nerijus Baublys atkopijavo net 5 papkes brėžinių iš berods 18 papkių, kurias turėjo aviacijos muziejus.
Dabar Nerijus- diplomuotas mokslo vyras ir KTU dėstytojas, sutiko prisijungti prie mūsų komandos , prisidėti prie ANBO lėktuvų atstatymo ir pasižadėjo iš naujo atkurti visus turimus ANBO IV brėžinius skaitmeniniu formatu. Galbūt jis padės ir su ANBO III bei likusiais ANBO II brėžiniais.
Pridedu jo senokai padarytą ANBO IV sparno brėžinį
anbo-41_sparnas_nerijus_baublys.pdf


Pagaliau susipažinau su Nerijum.Idomiai paplepėjom,tiksliau aš tarškėjau,o iš kelių jo pasakytų žodžių supratau ,kad prisidės kuom galėdamas.
gera žinia ta,kad šiam lėktuvui informacijos pakanka iki pilno atstatymo,ištikro Gustaičio braižiniai labai prastos būklės ir labai brangūs,būtu neteisinga juos bereikalingai kedenti.Turime smulkius liemens ir kai kuriuos kitus brėžinius.
Bet reikia apsispręsti ar liemenį daryti kaip priklauso,ar vistik iš plieno vamzdelių.Originaliai padaryti galima,tikrai nieko ten sudėtingo,bet kitąvertus atkūrus toki šedevrą paslėpt po drobe......,bet ir Nerijaus padaryto nemažo idirbio gaila.
Beto jei lėktuvo neišbūdavosim liktu bent jau vertingas korpusas.Plieninis rėmas bevertis.
Kurie kolegos nemire ir dar neemigravę,reikalauju diskusijos.

Į viršų
bence
Sk Lie 24 2016, 09:33
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Sutinku kai nera breziniu, bet daryt kitaip, zinant kaip buvo, man tolygu istorijos perrasinejimui. Pasikartosiu, bet tie aparatai unikalus tuom, kad jie buvo butent tokie ir ne kitokie.Tas inzineriniu sprendimu grozis niekur nepasisleps, o kaip tik pasimatys!
Į viršų
Tinklalapis
ežiukas rūke
An Lie 26 2016, 10:55
Svečias
Ačiu,bence,man reikėjo tai išgirsti.Na kagi,kadangi ištuštėjusioj Lietuvoj daugiau niekam tas neidomu......darbuosimės po biški tiliau.
Į viršų
bence
An Lie 26 2016, 11:14
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
na paguodai del sudetingo liemenio yra tokie pamastymai:
perkelus popierini varianta i 3d brezini ir paruosus detaliu sablonus, galima maksimaliai automatizuot procesa.Geras brezinys kainuoja daug, bet ne tiek daug kiek zmogaus laikas, kuris iesko medziagos, is jos pjauna skirtingas dalis,veliau gamina specializuota iranga lanksto ir virina... Uzsakyt kazkur ispjaut detale ir ja sulankstyt pagal brezini is principo nera brangu, bet brezinys turi but daugiau nei geras.
Pasitelkus technologijas ir uzsienio restauratoriu patirti galima sutaupyti laiko ir isgauti ta kokybe kuri buvo, tai imanoma ir net Lietuvoj, nereikia nusivilti.
Į viršų
Tinklalapis
Rolandas
Tr Lie 27 2016, 06:32
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Skirmantas turi didelį įdirbį gamindamas Po 2 detales.

Reikėtų pradėti nuo tipinio mazgo-gerai išanalizavus pabandyt pagaminti. Nebūtų labai brangu, atsirastų patirtis, Tai būtų pirma plyta dideliame darbe.
Į viršų
bence
Tr Lie 27 2016, 05:27
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Panasiai ir as galvoju, o jei ir dingtu noras daryt toliau, toks mazgas butu kaip meno kurinys-eksponatas vaizduojantis tarpukario aviacines technologijas
Į viršų
Tinklalapis
ežiukas rūke
Tr Lie 27 2016, 11:32
Svečias
Keistai nuostabiai sutampa nuomonės.Kaip tiktaip ir darysim..imsim ir padarysim kuri vieną mazgeli.

[ Redaguota Tr Lie 27 2016, 11:33 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0774sek,0.0106iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,892kb