Mano Sparnai: Diskusijos / Kompozitai / Makrofleksas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kompozitai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Makrofleksas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Pn Lap 03 2017, 08:44
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
tai kad čia Mariau ir yra latvių firma,jie ne Lietuvoj randasi.Galima užsakyti,atsiųs,tik kad už siuntimą jie brangokai ima.Už 1kg epoxodkės paprašė berods15 eurų už siuntimą
Į viršų
nerijus_m
Pn Lap 03 2017, 11:10
Užsiregistravęs dalyvis #1016
Prisijungta: Tr Spa 03 2012, 01:48
Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 184
O kaip Topplasto asortimentas ir kainos? Tik, su jais, berods, tiesiogiai bendrauti reikia, nes kainoraščio niekur nerandu.
Į viršų
Arturas Stundzia
Št Lap 04 2017, 09:36
Užsiregistravęs dalyvis #40
Prisijungta: Tr Vas 27 2008, 09:34
Pranešimų: 600
Aš perku iš Topplasto -- 3kg. su pristatymu atsėjo iki 60EUR. ir pervedus pinigus kitos dienos pavakary pas mane ir jokių galvosukių.
Į viršų
Marius
Št Lap 04 2017, 12:04
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Nežinau kas per daiktas bet poliesterinės nebrangios yra senukuose
https://www.senukai.lt/p/poliesterine-derva-inter-troton-1-kg/2l51
https://www.senukai.lt/p/poliesterio-dervos-kietiklis-inter-troton-40-g/2l56
Į viršų
EG.
Št Lap 04 2017, 03:10
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
vytas rašė ...


justas rašė ...

Rolandas matyt vienintelis pasaulyje gaminantis formu pagrinda is metalo Kai formos vieno kreivumo dar dar bet kaip padaryt normalu kapota pvz ? pragariskas vargas bus taip gamint. siuo atveju naudokit pigesne epoksidke ir tiek ziniu.


Aukso žodžiai.tik va su pigiom epoksidkėm ant Lietuvos problema.Kai pasakė vienas pardavėkas kainą,tai net žandikaulis atvipo,atėmė žadą ir iškilo pavojus sveikatai...ta pati vokiška Latvijoje daugiau nei perpus pigesnė,tik va kad dėl 1kg nevažiuosi,o už siuntimą braliukai brangokai nori.Todėl ir renkamės poliesterinę
tokiais dalykais kaip makrofleksu, lipalu,spakliu ir polesterke dar terlinasi modelistai,nesinori tiket, kad normalus konstruktorius tuom uzsiima. Is skardeles daryciausi ne forma,bet galutini aptaka. Nesvarbu koks ten lenkimas, is paprastos skardos tiek avio,tiek auto pramone daugiau kaip 100 metu daro stebuklus. Jei ner Tam sugebejimu, belieka kvepuot kenksmingom dervom.
Į viršų
justas
Št Lap 04 2017, 03:20
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
EG kokias cia nesamoningas nesamones sneki . Nori pasakyt sklandytuvus gamina metalinese formose ? O kalbant apie pirmini gamini nuo kurio bus nuimamos formos koks skirtumas is ko jis? Gamink nors ir is sutrombuotu kiskio ausu. Jei tik pavirsiaus kokybe bus tokia kokios reik.
Į viršų
EG.
Št Lap 04 2017, 03:32
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
Justai, kiek Tau metu? Rasai lyg butum vaikas. Rasiau, kad is skardos eina padaryt betkokio lenkimo galutini aptaka. Nezinai kaip Tai padaryti? Per sudetinga? Cia jau tavo beda. Prie ko cia tie sklandytuvai.
Į viršų
justas
Št Lap 04 2017, 03:40
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Marius rašė ...

Lietuvoj pigiausia pasirodė čia https://composite24.lt
Svetainė irgi sakyčiau informatyviausia.

Šiaip planuoju suklijuoti dviguba sėdynę, gal dar kas gali patarti kokio audinio ir kiek sluoksniu dėti?
Galvojau pora sluoksnių 300g demblio (vienas sluoksnis rašo gaunasi 0,7mm storio) ir kokius 5-6 sluoksnius 200g stiklo audinio.
Analogų svoris yra apie 3-4kg.
Dervos ir audinio santykis pagal aprašymą be vakumo darant turėtu gautis 65:35

Foto tik tam, kad aiškiau būtu apie ką kalbu. Sėdynė visa lailosi tik ant vamzdžio kuris yra pagal sėdynės perimetrą.



Del demblio tai pagalvociau ar jo isvis reik. jei tai kaip tarpinis uzpildas tai kai tiek sluoksniu tai vargu ar jo reik. Jei nebrangu gaunas as ideciau viena sluoksni kevlaro toi pusej kur subine liecias . Sedynes luzimo atveju kevlaro sluoksnis apsaugos nuo astriu luzusiu stiklo audinio briaunu.

Prisegu LAK 17 sluoksniu isklotine. Sedynei tiek nereik bet geriausia butu pasidaryt bandynuka 20x20 cm ir tiesiog ji palankstyt. Mano galva 3-5 iu 200 graminio stiklo turetu uztekt. Galu gale briaunas galima standint uzdedant pora juostu 5 ar 10 cm plocio.

Zinoma cia visu tuo uzsiimt verta tik tuo atveju jei EG neisplaks tokios sedynes is diuraliuminio





Į viršų
justas
Št Lap 04 2017, 03:42
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
EG. rašė ...

Justai, kiek Tau metu? Rasai lyg butum vaikas. Rasiau, kad is skardos eina padaryt betkokio lenkimo galutini aptaka. Nezinai kaip Tai padaryti? Per sudetinga? Cia jau tavo beda. Prie ko cia tie sklandytuvai.



Metu man nedaug dar tikrai. ypac matuojant isplakto aliuminio gaminiais. Netgi nulis gautus. O sklandytuvai cia prie to jezau marija kad sita tema vadinas KOMPOZITAI.
Į viršų
vytas
Št Lap 04 2017, 07:47
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
EG. rašė ...

vytas rašė ...

justas rašė ...

Rolandas matyt vienintelis pasaulyje gaminantis formu pagrinda is metalo Kai formos vieno kreivumo dar dar bet kaip padaryt normalu kapota pvz ? pragariskas vargas bus taip gamint. siuo atveju naudokit pigesne epoksidke ir tiek ziniu.


Aukso žodžiai.tik va su pigiom epoksidkėm ant Lietuvos problema.Kai pasakė vienas pardavėkas kainą,tai net žandikaulis atvipo,atėmė žadą ir iškilo pavojus sveikatai...ta pati vokiška Latvijoje daugiau nei perpus pigesnė,tik va kad dėl 1kg nevažiuosi,o už siuntimą braliukai brangokai nori.Todėl ir renkamės poliesterinę
tokiais dalykais kaip makrofleksu, lipalu,spakliu ir polesterke dar terlinasi modelistai,nesinori tiket, kad normalus konstruktorius tuom uzsiima. Is skardeles daryciausi ne forma,bet galutini aptaka. Nesvarbu koks ten lenkimas, is paprastos skardos tiek avio,tiek auto pramone daugiau kaip 100 metu daro stebuklus. Jei ner Tam sugebejimu, belieka kvepuot kenksmingom dervom.



Emili,tu man priminei vieną suknistą darbovietę,kur aš jaunas būdamas dirbau. Buvo Kaune toks "Centrolitas",ten viską iš špižiaus liedavo.Dirbau ten konstruktorių skyriuj.Tai kartą vyr konstruktorius davė užduotį pamatuoti vieną matmenį. Pasiėmiau slankmatį,nuėjau į cechą pamatavau ir gryžęs atraportavau.Tada vyr konstr(apie 75 metų amžiaus).ir sako:-kokį šūdą tu man čia aiškini,tu paimk pagaliuką pridėk ir atlaužk kiek reikia...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0826sek,0.0109iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,920kb