Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Ilgi vakaro skaitalai


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Ilgi vakaro skaitalai
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
KL
An Lap 13 2018, 08:46
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Linai, nesikarščiuokit. Kartais gynyba būna aršesnė už kritiką ir pereina į puolimą.
Visų pirma, aš neįžiūrėjau kur Vytas užsipuolė KSK klubą ir vadino juos mulkiais. Gal galėtumėt pacituoti tas vietas?
Antra - gerbkim Lietuvių kalbą. Jeigu negalim (ar nenorim) teisinga kalba bendrauti kyla įtarimas ir dėl kompetencijos kitose srityse, tame tarpe ir aviacijoje.
Apskritai, jeigu nori susipykti su kolegomis, draugais, netgi gimine - pradėk su jais bendrą verslą. Konfliktai garantuoti. Ypač tarp aviatorių, kur visi asai ir nesuprasti genijai
Į viršų
Andrius
An Lap 13 2018, 10:17
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Nenorejau kištis, bet pažystu Vyta pakankamai metu, nu niekada nemačiau ji atidarinejant svetimo angaro duris su koja.Kiek prisimenu jis visada sveikinasi. O aviacijoje taip jau nuo seno buvo, jeigu reikia kokio menkniekio(varšto, šaibos ar kontruotes), eini pas kaimyna ir tikrai gausi, net ir na chaliavu).
Į viršų
vytas
An Lap 13 2018, 10:43
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Jau galvojau bus didelis riebus BANAS iš Nerijaus,bet matomai raudonos linijos dar neperžengėm Aš šią košę užviriau,aš dabar ir turiu srėbti.Iš kitos pusės -forumas buvo biškį apsnūdęs,tai biškį supurčiau
Šarūnui:-KSK jau gerokai daugiau,nei 20 metų. Visuomeninis KSK įkurtas jei neklystu apie 1980m Jo pirmi viršininkai buvo Leišys(atspr,vardo nepamenu)antras -G.Kazakevičius.Oficialiai etatinis KSK įkurtas 1984m ir pirmu jo viršininku buvau aš. Kaip tikras amerikietis privalo išvardint visus buvusius prezidentus,taip aš galvoju,kiekvienas KSK narys turi žinoti buvusius viršininkus
Linui:-paskutiniu savo postu aš neverkšlenau,o patraukiau jus per dantį. Norėjau rašyti,kad susisukau bumbuliuką iš nosies ir klubo angare pamečiau,bet pagalvojau,kad šratukas atrodys techniškiau.
Taigi jei Nerijus nepyksta,tai kaip sako senovės romėnų patarlė-"lets goo"-kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia"teskime ką pradėjom"
Cituoju:
"Kestutis cia visai ne prie ko. Jis ne puse zodzio apie Jus nepasake per visus tuos penkis metus kai as esu klube. "
- Linai,ar galėtum teisme prisiekti,kad sakai tiesą ir tiktai tiesą?
Cituoju:
"Ponas Vytai , savo zodziais Jus tik patvirtinate tai ka aplinkiniai apie Jus kalbejo ir kalba"
-savoka "žmonės" labai nekonkreti. Neprašau pavardžių,gal bent vardus galėtum paminėti?
Cituoju:
" jei net savo chebrai isvaziaves pirkt "bulkuciu" uzsimeti kelis centus kad uzdirbtum ant ju. Nzn. Tikai nzn. "
- bulkučių istorija įvyko 1990 metais Vokietijoje. Kažkaip nepamenu,kad tu būtum tada mūsų kompanijoje?Kiek tau metukų tada buvo? Kažkaip peršasi mintis,kad vistik Kęstutis tau pasakojo kai ką...
Ir aplamai skaitau tekstą,parašytą po Lino niku,bet matau Kęstutį.Visa rašymo maniera,išsireiškimai,įvykių persūdymas vienas prie vieno,, Kęstuti aūūūūū,išlysk
Nenurašyk dar "senių" Aš niekur nedingau,išėjęs iš klubo.Perfrazuojant-"žmogų gali išvaryti iš aviacijos,bet aviacijos išvaryti iš jo neįmanoma". Tiesiog dabar kitas etapas,daugiau dirbu su visos Europos aviatoriais...
Tikiu, kad Linas fainas vaikis,tik su mokytoju nepasisekė.Ir suprantu,kad šiandieniniam jaunimui suprast ,kas vyko tada,negyvenant tuo laikotarpiu yra tas pats,kas duoti palaižyt lašinių per stiklą ir klausti koks skonis. Bet viską galima atitaisyt,tik noro reikia turėt išklausyt ir kitą pusę.Gerai,kai mokinys gina savo mokytoją,bet gyvenime nėra viskas nudažyta šviečiančia balta ir tamsia juoda spalva. Jeigu tik noro yra,kviečiu Linai pas save į svečius.Nereiks rašyti pareiškimo,įsileisiu į dirbtuvę,parodysiu lėktuvą,kur darau,galėsi šniukštinėti,šliaužiot,nors ir sienom laipioti.
Užeisim į mano angarą,užsikursim židinį.Tavo cigaretės,mano kava. Atsakysiu į visus rūpimus klausimus Jeigu tu "diedas" žinoma
P.s. bulkučių istoriją irgi galėčiau papasakoti viešai,neturiu ko slėpt.Jei kam įdomu tik

[ Redaguota An Lap 13 2018, 10:45 ]
Į viršų
LINAS AERO
An Lap 13 2018, 11:57
L1N4S
Užsiregistravęs dalyvis #272
Prisijungta: Št Lap 22 2008, 03:29
Vieta: Kaunas Vakarinė ir toliau
Pranešimų: 118
Labai aciu uz visas pastabas ir kvietima. Bet susilaikysiu. Geru konstravimu
Į viršų
Andrius
An Lap 13 2018, 03:28
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Ot,gaila. Norejau, Vytai, pas tave i svečius, pažiureti, kaip pas tave sienomis laipioja, reginys tikrai ne eilinis. Net popkorna ir kokakola nusipirkau. O dabar ablomas....
Į viršų
SKR LT
An Lap 13 2018, 06:23
Užsiregistravęs dalyvis #256
Prisijungta: Kt Lap 06 2008, 09:59
Pranešimų: 334
KSK istorijos spraga-Leišys Rimtautas, "Dangų inžinerijos centras" , sukietins bet kokį paviršių, pakaušius taip pat.
Į viršų
bence
An Lap 13 2018, 08:56
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Gaila, taip norejau isgirst ta istorija apie bulkutes
Į viršų
Tinklalapis
Albertas
Tr Lap 14 2018, 09:36
Užsiregistravęs dalyvis #39
Prisijungta: An Vas 26 2008, 11:37
Pranešimų: 1003
Jaunatviskas maksimalizmas ir perdetos ambicijos...toks tas musu jaunimelis...bet liaudyje sakoma'siandien ponas, o rytoj balvonas'...kur ten mums 'seniams' lygintis prie ju...
Viskas laikina sioje zemeje...gyvenkime draugiskai....
Į viršų
AR
Tr Lap 14 2018, 11:00
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

bence rašė ...

Gaila, taip norejau isgirst ta istorija apie bulkutes

+1
Į viršų
justas
Tr Lap 14 2018, 12:03
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
As irgi viliuosi kad bulkuciu istorija nebus nutyleta... O jei liaudis reikalauja kartais ir dangus prakiura...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0795sek,0.0095iš to užklausomsDB užklausos:33. Naudojama atmintis:3,958kb