Mano Sparnai: Diskusijos / Neaviaciniai reikalai / Padėčiau orlaivio gamybos darbuose


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Neaviaciniai reikalai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Padėčiau orlaivio gamybos darbuose
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
AlgimantasK
Št Vas 27 2021, 04:36
Užsiregistravęs dalyvis #3257
Prisijungta: Pr Rgp 21 2017, 01:37
Pranešimų: 6
Sveiki, esu prijaučiantis aviacijai, kažkada užsiminėjau RC lėktuvais, taip pat buvau išmokęs skraidyti su LAK 16 (vaikišku sklandytuvu ) ir tiesiog norėčiau toliau kažką paveikti su aviacija. Netolimoje ateityje bandysiu išmokti skraidyti su ULO bei įsigyti ar pasigaminti kokį nors orlaivį. Tai pamaniau, kad kam nors iš jūsų prireiktų pagalbininko lėktuvo gamyboje ? Padėčiau nemokamai. Patirties daug neturiu, bet tikiuosi praktikos ir teorinių žinių šiek tiek išmokti dirbant kartu. Gerai būtų jei veiksmas vyktu Vilniuje arba netoli Vilniaus. Rašykite žinutę telefonu 86 844 du septyni 0 5 arba PM. Taip pat pasidalinkite su draugais, jei manote, kad kažkam tai būtų aktualu.
Į viršų
Albertas
Pr Kov 01 2021, 09:01
Užsiregistravęs dalyvis #39
Prisijungta: An Vas 26 2008, 11:37
Pranešimų: 1003
Algimantai, salia Vilniaus, Nemezyje labai patyre kolegos turi pakankamai darbo konstruojant lektuvus ir sparnu plokstumas.Jei tau tikrai norisi ateityje kazka konstruoti,patarciau kreiptis i juos, bus ir darbo ir patirties.Jei sudomino, pasuk man 860012053 Albertui...duosiu kontaktus...
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0492sek,0.0064iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,673kb