Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Atributika


Diskusijos

Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Sk Sau 02 2022, 03:18
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Su Naujais visus! Skant kad virusas anei sparno ,anei dvasios stiprybės nepagraužtų...
O man iškart po naujų pasisekė-radau lobį Gyvenimas(tiksliau žmona) privertė susitvarkyt jovalą palėpėje.Netikėtai radaų kai ką užmiršto, ir nors pats neturiu jokių santimentų praeičiai ,teko kai ką prisimint.
Pirmas lobis -Lietuvos Skraidyklių Federacijos(LSF) ženklelis.Jų radau apie 100 vnt. Ženklelio atsiradimo istorija tokia. Vos tik pajutome geležinės sienos-TSRS byrėjimo požymius,iškart atsirado viltis keliauti po Vakarų valstybes.Be abejo,pirmos kelionės "perestrojkos" pradžioje buvo įmanomos tik sportininkams,ir visokio plauko suktiems veikėjams.Tada supratau,kad keliauti geriausia per tarpklubinius skraidyklininkų kontaktus.Ir kad mažos dovanėlės stiprina draugystę Jau 1989 metais būdamas klubo viršaitis rūpinausi klubo(KSK) atributikos išleidimu.Pasigaminome vimpeliukų,marškinėlius su Kauno ir skraidyklių vaizdais(deja neišliko),bei,nors ir nebuvau LSF atstovas ,pagaminome LSF ženklelius. Čia įdomi detalė,nors tada to nesureikšminau-ant ženklelio yra lietuviška trispalvė,nors kaip minėjau,tada buvo 1989 metai ir tada dar gyvavo TSRS. Rizikavau,tačiau ženkleliai buvo skirti vakarų skraidūnams,negi dėsi tarybinę vėliavą. Neatsimenu to žmogaus pavardės,bet ženklelius gamino(pusiau slapta) menininkas iš Klaipėdos.
Jei kas jaučia santimentus tiems laikams-ženklelių gali pas mane rasti(dovanai)



Į viršų
vytas
Sk Sau 02 2022, 03:30
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
O čia klubo vimpelas ir lipdukai,bei antsiuvai gauti pirmos kelionės į Italiją metu. Juos į mūsų atributiką iškeitėme su Italijos skraidyklių ir parasparnių federacijos prezidentu.Jeigu kas nors iš skraidyklininkų ,kada nors rinktų medžiagą apie LTskraidyklių sporto istoriją,mielai padovanočiau



Į viršų
bence
Sk Sau 09 2022, 11:05
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
kalbant apie Lietuvos skraidykliu istorija, pas mane visas kalnas negatyvu: netonys, konstrukcijos, keliones ir .t.t Dar turiu Oskinio ivairiu rastu, susirasinejimu skraidykliu klausimais
Į viršų
Tinklalapis
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0618sek,0.0094iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,715kb