Mano Sparnai: Diskusijos / Klausimai, pastabos, pageidavimai administracijai / kodel?


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytautas 42
Št Lap 07 2009, 10:18
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
o , jau gerai - viskas veikia
Į viršų
Viesulas
Št Geg 01 2010, 10:34
Užsiregistravęs dalyvis #382
Prisijungta: Pn Bal 10 2009, 09:58
Pranešimų: 83
Nenoriu Nerijau kurti naujos šakos, tai čia pritaikiau, nes temos pavadinimas - kodėl?
Negerai išėjo su ta Uralo tema, bet, matyt, koks variklis (nors ir keturtaktis), tokia ir tema gavosi. Norėčiau pasiūlyti ateityje ne temas kilnoti, o patarti kolegoms redaguoti savo laiškus. Įsitikinęs kad taip bus geriau: nereikės naujų - senų temų kurti, arba blevyzgose ieškoti. O redaguoti gi nesunku, nemanau kad garbingi, protingi vyrai norėtų palikti istorijai savo silpnumo akimirkos liudijimą.
Į viršų
bence
Št Geg 01 2010, 11:14
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
pasiulymas-pries dedant nuoroda, ypac youtube , bent kelis zodzius parasyt apie ka tai bus? sutaupytume vienas kito laika
Į viršų
Tinklalapis
AR
Št Geg 01 2010, 11:36
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Siulyciau, kad Nerijus iskarto trintu bet kokius i asmeninius konfliktus panasejancius pasisakymus is bet kurios temos ir iskarto duotu ispejima autoriui - 3 ispejimai - banas menesiui.
Į viršų
Algis
Št Geg 01 2010, 11:47
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981

AR rašė ...

Siulyciau, kad Nerijus iskarto trintu bet kokius i asmeninius konfliktus panasejancius pasisakymus is bet kurios temos ir iskarto duotu ispejima autoriui - 3 ispejimai - banas menesiui.

Į viršų
Tinklalapis
Viesulas
Sk Geg 02 2010, 05:32
Užsiregistravęs dalyvis #382
Prisijungta: Pn Bal 10 2009, 09:58
Pranešimų: 83
Sutikčiau su Algio palaikomu AR siūlymu, jei nekiltų ereziškų minčių. Pirmiausiai tai nelabai suprantu kodėl Nerijus turėtų tai daryti (tapti tironu - cenzoriumi, despotu - redaktoriumi ar panašiai). Jis gi sukūrė šitą svetainę ir atidavė naudotis ja mum visiem, t. y. ne kokiem liaušeliam, kurie tik ir žiūrėk, kad kokios kvailystės neiškrėstų, o garbingiem, protingiem žmonėm, kurie ne tik gali, bet privalo būti išdidūs.
Antra erezija - tai aš įsitikinęs, kad kolegos, arba kaip kažkas yra gražiai pasakęs "sparno broliai" (aš neskraidau, tikiuosi kol kas, tai man gal pusbroliai?) patys sugeba išspręsti nesutarimus ir redaguoti, ištrinti, atsiprašyti. Jei tai padarys Nerijus - kartėlis išliks, jei patys - kada susitikę pasijuoks iš tokio nesusipratimo.
Pritariu, bence, Tamstos siūlymui, nors šiaip tai aš žiūrinėju visas temas ir nuorodas (gal laiko daugiau turiu?).
Į viršų
vysniukas
Sk Geg 02 2010, 11:57
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
f-1 taip ir padaryta, kur tik asmens negerbimas ir pan. duoda bana, po trecio menesiukui apribojimas, po menesio banas dingsta, bet sudrausmina greitai ir kai turi bana kita karta pagalvoja ka raso. ir salia graziu zvaigzduciu butu grazios geltonos korteles trecia raudona. dar maciau, kad gali pastaba pazymeti ir kiti lankytojai o adminas patvirtina arba ne.
Į viršų
Stanislovas
Sk Geg 02 2010, 01:16
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
Nežinau ar gerai padariau, rašydamas "Uralo"tema, bet padariau sąmoningai, atsibodo kabinėjimasis. Atsakymas toks, kokio ir tikėjausi...
Nedrauskime, tegul rašo žmogus, pasirodo, atsiveria, išsilieja...
Į viršų
AR
Sk Geg 02 2010, 02:16
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Viesulas rašė ...

Sutikčiau su Algio palaikomu AR siūlymu, jei nekiltų ereziškų minčių. Pirmiausiai tai nelabai suprantu kodėl Nerijus turėtų tai daryti (tapti tironu - cenzoriumi, despotu - redaktoriumi ar panašiai). Jis gi sukūrė šitą svetainę ir atidavė naudotis ja mum visiem, t. y. ne kokiem liaušeliam, kurie tik ir žiūrėk, kad kokios kvailystės neiškrėstų, o garbingiem, protingiem žmonėm, kurie ne tik gali, bet privalo būti išdidūs.
Antra erezija - tai aš įsitikinęs, kad kolegos, arba kaip kažkas yra gražiai pasakęs "sparno broliai" (aš neskraidau, tikiuosi kol kas, tai man gal pusbroliai?) patys sugeba išspręsti nesutarimus ir redaguoti, ištrinti, atsiprašyti. Jei tai padarys Nerijus - kartėlis išliks, jei patys - kada susitikę pasijuoks iš tokio nesusipratimo.
Pritariu, bence, Tamstos siūlymui, nors šiaip tai aš žiūrinėju visas temas ir nuorodas (gal laiko daugiau turiu?).


Nerijus tai daro ir turi daryti nes jis adminas.

O kaip rodo patirtis patys nesam ant tiek moralus kad nerasinetume asmeniniu apsizodziavimu.
Į viršų
Albertas
Sk Geg 02 2010, 05:13
Užsiregistravęs dalyvis #39
Prisijungta: An Vas 26 2008, 11:37
Pranešimų: 1003
Stanislovas rašė ...

Nežinau ar gerai padariau, rašydamas "Uralo"tema, bet padariau sąmoningai, atsibodo kabinėjimasis. Atsakymas toks, kokio ir tikėjausi...
Nedrauskime, tegul rašo žmogus, pasirodo, atsiveria, išsilieja...

Puikiai,Stanislovai,kaip visada pirmas ir į tkslą.Tik pacituok, prašau, kur aš prie tavęs kabinėjuosi?Sakyčiau žmogus per daug alkoholio naudoja,tada gal baltoji užpuola, bet atrodo šiuo metu nevartoji, kas dabar paveikė,kad kliedėt pradėjai?Apsvaigai nuo puikybės ir pats nežinai ko nori.Taigi,prašau mano rašytą citatą,jei ne,tada geriau susilaikyk ir nerodyk savo ambicijų,aš jas puikiai pažystu ir taip
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0765sek,0.0084iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,926kb