Mano Sparnai: Diskusijos / Teorija.Skaičiavimai.Projektai / Kompiuterinis projektavimas.


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Teorija.Skaičiavimai.Projektai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Kompiuterinis projektavimas.
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Vanagiukas
Tr Lap 25 2009, 09:11
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
p. Rolandai, butu garbe ir vienas malonumas Jusu sklandytuveli tikrinti realybeje Paluknio aerodrome, tik yra pora bet, labai nenoriu su Igoriu nesusipratimu, gal jis ta sklandytuva laiko prispaudes, ir antra, turiu pasidometi ar leistu laikyti sklandytuva angare, nes musu vaikiski vasaroja lauke! bet siaip mielai!
Į viršų
Vanagiukas
Tr Lap 25 2009, 11:04
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
dar paminesiu Audriui ir kitiems, kad mokamajam kompozitas netinka del einanciu priezasciu kaip:
manau pamenate sklandytuva strazdas, jo liemuo buvo is stiklo audinio + dervos, atsiliepimai ne kokie, kadangi po maziausio palauzimo skraidymai stodavo minimum parai, ta pati pasakysiu ir is savo patirties su lak-16m sparnai, turejom problemu su spranu, kol viska isciustijom praejo kelios savaites, taigi isvada mokomajam kompozitas nelabai draugiskas, o kaip kakaluto, sulinko vamzdis, jei turi kita, imetei, ikniedijai ir PADJOM!
antras dalykas, manau mokomajam labai tiktu remine konkstrukcija liemens, ir skuduriniai sparnai, principe viska galima butu gaminti ant lak-16a pagrindo, tik sparnus is skuduro uzdeti, tada butu nebaisu ir sparno palauzimai!
Į viršų
Rolandas
Tr Lap 25 2009, 11:17
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Pabandysiu viska issprest.Igoris man jau trys metai metai zada kad neskraido tik siandien, bet jau ryt-poryt skraidys. Kai paklausiu gal kas blogai su sklandytuvu-sako viskas gerai. Kazkoks ignoravimo ir tingumo misinys.
Į viršų
Vanagiukas
Tr Lap 25 2009, 11:22
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
gal saugo?
o beja, koks sparniuku stovis, ten jie nuo zyles? negali buti nuotykiu nemaloniu?
Į viršų
Rolandas
Tr Lap 25 2009, 11:34
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

Vanagiukas rašė ...


antras dalykas, manau mokomajam labai tiktu remine konkstrukcija liemens, ir skuduriniai sparnai, principe viska galima butu gaminti ant lak-16a pagrindo, tik sparnus is skuduro uzdeti, tada butu nebaisu ir sparno palauzimai!

Del sparnu pilnai pritariu, nors irgi reiketu realiu bandymu. Del liemens- parodys gyvenimas, tiksliau bandymai, kas geriau.

Dar buvau studentas, mazdaug 1975metai. Buvo didelis noras sukurti gera liemeni Bro 11, nes sklandytuvo aerodinamika buvo puiki, taciau vaziuokle aiskiai per silpna. Lak-14 buvo nevykes bandymas, patobulintas Lak-16 dirba neblogai, taciau manau kad dar geresnis variantas virintas remas. Suprantamas tautos pasipriesinimas naujovei...
Į viršų
bence
Tr Lap 25 2009, 12:13
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Rolandas rašė ...

Pabandysiu viska issprest.Igoris man jau trys metai metai zada kad neskraido tik siandien, bet jau ryt-poryt skraidys. Kai paklausiu gal kas blogai su sklandytuvu-sako viskas gerai. Kazkoks ignoravimo ir tingumo misinys.

visa vasara net nesugebejo ratuku prisipust, ka jau kalbet apie skraidyma...atiduokit tiems kurie skraidys
Į viršų
Tinklalapis
Vanagiukas
Tr Lap 25 2009, 12:16
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
ne Rolandai, tikrai ne del naujoviu mano nuomone tokia, paprasciausiai as bandau modeliuoti vaizduoteje logiskai, zinoma tai nera pats tiksliausias variantas, taciau esu daug kartu mates kaip lak 16 aria lauka bulvems seti, ar parasiutuoja, ir paprsciausiai manau kad po gero nuparasiutavimo links ne vienas du vamzdziai kaip ant lak-16, o visas remas jusiskio..
Į viršų
vytautas 42
Tr Lap 25 2009, 02:02
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Vanagiukas rašė ...

ne Rolandai, tikrai ne del naujoviu mano nuomone tokia, paprasciausiai as bandau modeliuoti vaizduoteje logiskai, zinoma tai nera pats tiksliausias variantas, taciau esu daug kartu mates kaip lak 16 aria lauka bulvems seti, ar parasiutuoja, ir paprsciausiai manau kad po gero nuparasiutavimo links ne vienas du vamzdziai kaip ant lak-16, o visas remas jusiskio..

as cia biski ne i tema - bulves sodina o ne seja ...
Į viršų
KĘSTUTIS A.
Tr Lap 25 2009, 02:45
Užsiregistravęs dalyvis #118
Prisijungta: Št Geg 17 2008, 12:50
Vieta: KĖDAINIAI
Pranešimų: 432
Pridėsiu ir aš savo ,,penkias kapeikas'', sutinku,kad Rolando konstrukcija gera.Nauja forma,triratė važiuoklė,amortizuojanti sėdynė,virinta priekinė dalis,saugi vairalazdė, viskas puiku.Bet tai sklandytuvas vaikų lavinimuisi ir treniruotėms,žodžiu jau skraidantiems vaikams,bet ne pradiniam mokymui. Kodėl taip manau.Sparnai panaudoti ,,Strazdo'',kas matė kaip kyla ,,Zylė''esant stipresniam vėjui tas mane supras,4-5 metrai ir ji jau ore,kartais nepadėdavo ir interceptoriai,reiškia gali dirbti esant tik ramiam orui.Dabar dėl priekinies dalies,sutinku kad ji gerai apsaugos pilotą avarijos atveju,bet remontuoti tikrai bus sudėtinga,lauko salygomis praktiškai neįmanoma,reikia ardyti ir vežti į dirbtuves nes reikės kažką pjauti kažką virinti.Žiūrint instruktoriaus akimis tai yra jau sudėtinga,sugaištama daug laiko,o ir virinant bet kokiam ,,snargliuotojui'' nepaduosi reikės pusautomačio ar ,,tigo'', ,,svarkė'' netiks.Viskas būtu paprasčiau jei sujungta būtu kniedėmis ar varžtais.Nieko asmeniško,tik išsakiau savo nuomonę.
Į viršų
Vanagiukas
Tr Lap 25 2009, 03:05
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
atsiprasau, is manes ukininkas ne koks
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0757sek,0.0086iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,900kb