Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Elektra |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Elektra varomas skraidantis orlaivis | ||
| Eiti į puslapį << | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| AHTAHAC |
| ||
AHTAHAC![]() Užsiregistravęs dalyvis #37 Prisijungta: An Vas 26 2008, 08:33Pranešimų: 693 | tur būt vis jau senai matė, ael vis vien reikia ir forume atžymėti: keturmotoris elektrinis pilotažinis aparatas http://www.eaa.org/news/2010/2010-06-24_cri-cri.asp ![]() ![]() [ Redaguota An Lap 30 2010, 09:09 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį << | |
Powered by e107 Forum System































