Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Gamykliniai lėktuvai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Shadow Kaune | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| AR |
| ||
ROTORKLUBAS![]() Užsiregistravęs dalyvis #6 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16Vieta: Kaunas Pranešimų: 3584 | Albertas rašė ... Atrodo simpatiskai ??? | ||
| Į viršų | | ||
| juozas49 |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #63 Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39Pranešimų: 825 | Puikus lektuvelis.Jei buciau jaunesnis,tikrai imciau toki daryti be jokiu pakeitimu.O dabar lieka tik geretis ziurint i nuotraukas. | ||
| Į viršų | | ||
| Nerijus Korbutas |
| ||
Puslapio įkūrėjas![]() ![]() Užsiregistravęs dalyvis #1 Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23Vieta: Raseiniai. Lietuva Pranešimų: 1797 | Kažin kaip į jį ilipti ? | ||
| Į viršų | | ||
| Juozas |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #22 Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32Pranešimų: 1003 | Sunkiai. | ||
| Į viršų | | ||
| juozas49 |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #63 Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39Pranešimų: 825 | http://forums.bmaa.org/default.aspx?f=45&m=112480 Cia linkas i BMA foruma .Shadow konstruktorius David Cook raso,kad du test pilotai bande si lektuveli ivesti i suktuka ir viskas ka jie pasieke,buvo puse spirales.Todel visur pabreziama ,kad sis Shadow UL yra atsparus suktukui. O visi jo trukumai ,apie kuriuos raso Rolandas,yra niekiniai ,palyginus su jo privalumais.Todel as pats su malonumu skraidau ir kitiems rekomenduoju si lektuveli,neziurint jo trukumu.Pagrindinis trukumas:sunku ilaipinti keleivi.O stabdziai normalus,nes per varzybas nusileidziu ir sustoju 100m atstume.Del pavaldumo ,riedant zeme, reikia sekti ir sutepti priekinio ratuko pasisukimo asi. | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Juozai, nebūtina įrodinėt akivaizdžių dalykų. Tikrai TIESAI įrodymų nereik | ||
| Į viršų | | ||
| vytautas 42 |
| ||
VyTis![]() Užsiregistravęs dalyvis #79 Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23Vieta: Panevėžys Pranešimų: 2382 | Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų | ||
| Į viršų | | ||
| Nerijus Korbutas |
| ||
Puslapio įkūrėjas![]() ![]() Užsiregistravęs dalyvis #1 Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23Vieta: Raseiniai. Lietuva Pranešimų: 1797 | VyTis rašė ... Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų Tapkė tapkei nelygu. | ||
| Į viršų | | ||
| vytautas 42 |
| ||
VyTis![]() Užsiregistravęs dalyvis #79 Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23Vieta: Panevėžys Pranešimų: 2382 | Na taip , kalbu apie C22 | ||
| Į viršų | | ||
| AR |
| ||
ROTORKLUBAS![]() Užsiregistravęs dalyvis #6 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16Vieta: Kaunas Pranešimų: 3584 | VyTis rašė ... Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų Ipratimas - antras prigimimas. Treniruotis reikia | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
Powered by e107 Forum System
































