Mano Sparnai: Diskusijos / Gamykliniai lėktuvai / Shadow Kaune


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
AR
Tr Grd 21 2011, 05:37
ROTORKLUBAS
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3584

Albertas rašė ...

Atrodo simpatiskai


???
Į viršų
juozas49
Tr Grd 21 2011, 06:02
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 825
Puikus lektuvelis.Jei buciau jaunesnis,tikrai imciau toki daryti be jokiu pakeitimu.O dabar lieka tik geretis ziurint i nuotraukas.
Į viršų
Nerijus Korbutas
Tr Grd 21 2011, 06:25
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Kažin kaip į jį ilipti ?
Į viršų
Juozas
Tr Grd 21 2011, 06:41
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 1003
Sunkiai.
Į viršų
juozas49
Tr Kov 07 2012, 10:43
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 825
http://forums.bmaa.org/default.aspx?f=45&m=112480
Cia linkas i BMA foruma .Shadow konstruktorius David Cook raso,kad du test pilotai bande si lektuveli ivesti i suktuka ir viskas ka jie pasieke,buvo puse spirales.Todel visur pabreziama ,kad sis Shadow UL yra atsparus suktukui.
O visi jo trukumai ,apie kuriuos raso Rolandas,yra niekiniai ,palyginus su jo privalumais.Todel as pats su malonumu skraidau ir kitiems rekomenduoju si lektuveli,neziurint jo trukumu.Pagrindinis trukumas:sunku ilaipinti keleivi.O stabdziai normalus,nes per varzybas nusileidziu ir sustoju 100m atstume.Del pavaldumo ,riedant zeme, reikia sekti ir sutepti priekinio ratuko pasisukimo asi.
Į viršų
NNN
Tr Kov 07 2012, 12:44
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5733
Juozai, nebūtina įrodinėt akivaizdžių dalykų. Tikrai TIESAI įrodymų nereik
Į viršų
vytautas 42
Tr Kov 07 2012, 12:52
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2382
Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų
Į viršų
Nerijus Korbutas
Tr Kov 07 2012, 01:02
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
VyTis rašė ...

Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų


Tapkė tapkei nelygu.
Į viršų
vytautas 42
Tr Kov 07 2012, 01:22
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2382
Na taip , kalbu apie C22
Į viršų
AR
Tr Kov 07 2012, 01:32
ROTORKLUBAS
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3584
VyTis rašė ...

Vakar pabandžiau įlipt i ,, tapkę " . Na , nepratusiam - uždavinys ne iš lengvujų

Ipratimas - antras prigimimas.

Treniruotis reikia
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0331sek,0.0075iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:1,201kb