Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kompozitai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Stikloplasčio atsparumas. | ||
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| Nerijus Korbutas |
| ||
Puslapio įkūrėjas![]() ![]() Užsiregistravęs dalyvis #1 Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23Vieta: Raseiniai. Lietuva Pranešimų: 1797 | Temos pradžia: http://manosparnai.eforum.lt/viewtopic.php?t=231 | ||
| Į viršų | | ||
| Justas |
| ||
Justas![]() Užsiregistravęs dalyvis #2 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03Vieta: Vilnius Pranešimų: 1705 | idomiai atrodo stiklo siulai padidinti. Niekad tokiu mikrofotkiu nemaciau.. http://wiki.r-g.de/index.php?title=Glashohlfasern | ||
| Į viršų | | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | žinojau,kad su skylutėm,bet kaip padaro-protu nesuvokiu | ||
| Į viršų | | ||
Powered by e107 Forum System































