Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Gamykliniai lėktuvai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Gražūs lėktuvėliai man labai patinka | ||
| Eiti į puslapį >> | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | C42 .Pradžioje koks atkeliavo ir koks iškeliaus:![]() ![]() [ Redaguota Sk Spa 21 2012, 09:40 ] | ||
| Į viršų | | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | Turiu pasiūlymą:-šioje temoje įdėti gražius skraidymo aparatus-ar tai lėktuvėlius ar Ms ar autožyrus irt.t. Nesvarbu ar pats ar kiti pagamino.gal pats nudažei,gal užmatei kur gražiai nudažytą ...Suprantu,kad grožis -savoka subtili,bet... gal kai kam konstruojant ar dažant savo lėktuvėlį bus iš kur pasisemt minčių. Aš pradžią padariau.. | ||
| Į viršų | | ||
| Algis |
| ||
algis![]() Užsiregistravęs dalyvis #12 Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25Vieta: Elektrėnai Pranešimų: 2004 | Gražūs lėktuvėliai man labai patinka, Aš norėčiau būti jiems už šeimininką. Įrengčiau seniausių lėktuvų angarą, Sau pasidaryčiau lėktuvėlį mažą. Laimis Vilkončius & VR [ Redaguota Pr Spa 22 2012, 11:04 ] | ||
| Į viršų |
| ||
| vytautas 42 |
| ||
VyTis![]() Užsiregistravęs dalyvis #79 Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23Vieta: Panevėžys Pranešimų: 2382 | paskutine eilute galetu but sau pasidaryciau lektuveli gera | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Štai ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| PovilasK |
| ||
Povilas![]() Užsiregistravęs dalyvis #549 Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53Vieta: Vilnius Pranešimų: 780 | ![]() | ||
| Į viršų |
| ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | antra Kęstučio nuotrauka tikrai graži...bet mes čia ne apie gražią Lietuvą,o apie gražius aparatus | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Gera tema, bet kažkada jau dėliojom forume gražius lėktuvėlius. Būtų gerai surasti nuorodą. Pridedu ekspromtu kelis savo pavyzdžius: 1. Cory Bird-o Symmetry: ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | 2. Sekantis bus Mike Arnold-o AR-6: | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | vytas rašė ... antra Kęstučio nuotrauka tikrai graži...bet mes čia ne apie gražią Lietuvą,o apie gražius aparatus Dėl skonio nesiginčijama ... | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį >> | |
Powered by e107 Forum System






































