Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Skraidyklės. Motoskraidyklės |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Motoskraidyklė Dragon | ||
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Flylight, UK![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| Rolandas |
| ||
rolandas![]() Užsiregistravęs dalyvis #8 Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09Pranešimų: 5586 | Gerbiamiausias Kęstuti! Yra skraidyklių skyrius, ten ir dėk šią informaciją. Visi paskaitys, o dabar tik painiavą įvedi. Niekaip neiškišu, neįsiūlau niekam savo 23 metų gamyklinio Opelio. Gal ir man reikėtų čia dėti skelbimą dėl didesnės painiavos? [ Redaguota An Lap 10 2015, 12:25 ] | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Na, skyrius apie orlaivius ... AĮ : "19. Orlaivis – kiekvienas aparatas (mašina), kuris atmosferoje laikosi dėl sąveikos su oru, bet ne dėl oro atoveikio nuo žemės paviršiaus." | ||
| Į viršų | | ||
| Andrius |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #26 Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59Pranešimų: 472 | Bet skraidykliu skyrelyje reikejo pradubliuoti savo pranesima. | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Andrius rašė ... Bet skraidykliu skyrelyje reikejo pradubliuoti savo pranesima. Gal ir taip, bet aš suprantu, kad visas forumas yra apie savadarbius, o šis vienintelis skyrelis apie gamyklinius orlaivius, t.y. visus gamyklinius orlaivius. Jei klystu, tai atsiprašau [ Redaguota Tr Lap 11 2015, 09:09 ] | ||
| Į viršų | | ||
Powered by e107 Forum System

































