Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Pokalbiai apie viską (nekuriant naujos temos) | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| Justas |
| ||
Justas![]() Užsiregistravęs dalyvis #2 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03Vieta: Vilnius Pranešimų: 1705 | Padariau taip. Vienintelis trukumas kad tenka is aliexpress kazkiek palaukt kol atsiuncia![]() | ||
| Į viršų | | ||
| PovilasK |
| ||
Povilas![]() Užsiregistravęs dalyvis #549 Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53Vieta: Vilnius Pranešimų: 780 | Patikslink - ko iš aliexpress laukei? Tokio perėjimo? | ||
| Į viršų |
| ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | Aš tai iš Aliexpress nelaukiu nieko. Pirmiausia apsidairau,kas po ranka.Aišku visų pirma pasiknisu po savo "Šiukšlyną".Štai tokį flanšiuką atsikaliau iš minkšto plieno vamzdelio D20x1mm.(pirma nuotrauka,raudonas).Užtrukau 5 min,įskaitant dažymą.Bus pagrindiniam žgutui.Kadangi Depo visai šalia manęs,tai išnaršau ir ten.Visada kažką galima rasti ir pritaikyti.Taigi mažų flanšiukų(skylės D 11mm)radau baldų furnitūros skyriuje(antra nuotrauka).Už 12 vnt sumokėjau 1,5 euro.Nerealu,pigiau nei Aliexprese ir laukt nereikia.Gerai tiks akumo laidams. Na o trečią D40mm flanšą radau irgi Depe,bet neatspėsit kur -pritaikiau nuo kriauklės sifono.Nerūdyjka.(3 nuotrauka).Kaip sakė kažkada vienas aviacijos korifėjus,dingęs iš forumo:- visą lėktuvą galima pagaminti iš statybinių medžiagų ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| vytautas 42 |
| ||
VyTis![]() Užsiregistravęs dalyvis #79 Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23Vieta: Panevėžys Pranešimų: 2382 | Dar į vidų guminę žarnelę ir kai prakišti laidai - iš galų hermetiku užtept ir šventa [ Redaguota Pr Rgp 28 2023, 11:32 ] | ||
| Į viršų | | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | skaityti toliau [ Redaguota Pr Rgp 28 2023, 11:40 ] | ||
| Į viršų | | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | kaip tik turėjau tokio diametro priešgaisrinio vamzdelio.Nieko tept nereikia.Uždedi priešgaisrinį vamzdelį ir užspaudi suveržiančiu vieliniu žiedeliu,kurių irgi Depe yra.![]() [ Redaguota Pr Rgp 28 2023, 11:42 ] | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Bet kokiu atveju rekomenduoju nepalikti laido-žarnelės ant aštrios briaunos. Viena dažniausių pastabų tikrinant lėktuvus buvo pratrinti (prapjauti) žgutai-žarnelės. Vibracija, aštrios briaunos, ypač "ant kampo" - užtenka kelių valandų. | ||
| Į viršų | | ||
| vytas |
| ||
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers![]() Užsiregistravęs dalyvis #34 Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49Pranešimų: 3026 | Rimtas klausimas rimtiems žinovams. Turiu lėktuvo uždegimo spynelę.labai gerą amerikonišką,dvigubam degimui,beveik nauja.Tik vienintelė bėda -pamečiau jos raktą.Gal kas žino kokį burtininką,kas gali atitaikyti jai raktą.Visi "meistrai" iš raktų dirbtuvių atsisako užsiimti.Bijo,kad pažers kontaktus ir nesurinks po to. | ||
| Į viršų | | ||
| Andrius |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #26 Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59Pranešimų: 472 | Pritaikyti nuo kitos spynelės pamegink. Pvz Ct spynelės beveik visų vienodos | ||
| Į viršų | | ||
| Justas |
| ||
Justas![]() Užsiregistravęs dalyvis #2 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03Vieta: Vilnius Pranešimų: 1705 | As savo spyna ACS A-510 pilnai buvau isardes ir viska isvales surinkau atgal. Galima be problemu isardyt iki rakto serdies, o ja nunesus raktininkams, tikrai rakta pagamins. | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
Powered by e107 Forum System





































