Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Kita technika, įranga |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| aero valtis | ||
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| Sariux |
| ||
konstruojam![]() Užsiregistravęs dalyvis #3235 Prisijungta: An Lie 05 2016, 12:32Vieta: pasvalys Pranešimų: 4 | Sveiki. Ieskau informacijos ,patarimu,breziniu ir t.t apie aero valties gamyba. Kolkas planai tokie-pati valtis butu aliumine arba stiklo pluosto. Varikli galvojam montuot masinini, dyzelini. Senesnes laidos kur maziau elektronikos. Vienintele beda, kad nk neismanau apie propelerius. Tarkim koks turetu but-medinis ar plastmasinis? Keliu menciu? Kokio diametro? Kiek apsisukimu? Kokio kampo ir t.t. Tad labai prasau, kas galit ka patart ar padet apskaiciuot- rasykit😊 [ Redaguota Kt Lie 07 2016, 10:36 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Juozas |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #22 Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32Pranešimų: 1003 | Pirmiausia reikėtų išmokti rašyt. | ||
| Į viršų | | ||
| sky76v |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #3230 Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42Pranešimų: 814 | Juozai, negesinkit jaunuoliams svajonės. O tai kas bus, kai kas nors dar pasiūlys pasimokyt pradiniam supratimui apie propelerius. Ir dar daugiau teorijos pasiskaityt: "Optimization of an Airboat Design" Ar bent jau, jei kompanijoj yra mokančių rusiškai, pasėdėt kokioj bibliotekoj ar internete ir „Modelist Konstruktor“pavartyt. Nors pirmas klausimas būtų – kiek yra tų norinčių daryti, ką jie jau yra darę, ir su kuo aplink galėtų kooperuotis. | ||
| Į viršų | | ||
| Sariux |
| ||
konstruojam![]() Užsiregistravęs dalyvis #3235 Prisijungta: An Lie 05 2016, 12:32Vieta: pasvalys Pranešimų: 4 | Yra posakis-mogus zmogu padaro😁Tai ko gi cia nepadarysi valties...Na is esmes tikejaus, kad atsiras koks geras dede ir pasakys. Tarkim dedi va sitoki propeleri, padarai, kad maksimalios apsukos nevirsytu tiek ir aniek i minute. Ir valtis, kad nesvertu 2t ar pns. Viskas . Aukstu materiju man nereikia. Reikia, kad valtis plauktu bent 50km max greiciu ir viskas. [ Redaguota Kt Lie 07 2016, 10:39 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Sariux |
| ||
konstruojam![]() Užsiregistravęs dalyvis #3235 Prisijungta: An Lie 05 2016, 12:32Vieta: pasvalys Pranešimų: 4 | P.s. deku uz nuorodas SKY. Butinai perziuresim [ Redaguota Kt Lie 07 2016, 10:49 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Darius BRU |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #885 Prisijungta: Pr Sau 02 2012, 08:52Pranešimų: 78 | Skambtelk, manau susišnekėsim 868489405 | ||
| Į viršų | | ||
| Algirdas L |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #541 Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34Vieta: Vilnius Pranešimų: 557 | Rašymas su klaidomis - nepagarba lietuviui skaitytojui. | ||
| Į viršų | | ||
| Sariux |
| ||
konstruojam![]() Užsiregistravęs dalyvis #3235 Prisijungta: An Lie 05 2016, 12:32Vieta: pasvalys Pranešimų: 4 | Ok Dariau. Kokiu metu geriausia tau skambint? | ||
| Į viršų | | ||
| Rolandas |
| ||
rolandas![]() Užsiregistravęs dalyvis #8 Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09Pranešimų: 5587 | Sariux rašė ... Sveiki. Ieskau informacijos ,patarimu,breziniu ir t.t apie aero valties gamyba. Kolkas planai tokie-pati valtis butu aliumine arba stiklo pluosto. Varikli galvojam montuot masinini, dyzelini. Senesnes laidos kur maziau elektronikos. Vienintele beda, kad nk neismanau apie propelerius. Tarkim koks turetu but-medinis ar plastmasinis? Keliu menciu? Kokio diametro? Kiek apsisukimu? Kokio kampo ir t.t. Tad labai prasau, kas galit ka patart ar padet apskaiciuot- rasykit😊 Paskaityk šitą, susipažink su Egidijum ir Kazimieru. Abu jie kauniečiai. Geriau už juos niekas nepatars. http://www.manosparnai.lt/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1765 | ||
| Į viršų | | ||
Powered by e107 Forum System































