Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Anekdotai


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Pn Lap 06 2015, 07:09
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Jis visą savo turtą atidavė vaikų namams!
-kaip kilnu !O daug to turto buvo?
-12 vaikų...
Į viršų
ežiukas rūke
Sk Lap 22 2015, 08:52
Svečias
Kvatojau susiriesdamas...tai žmogus dievo dovana turi rašyti
http://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/vilkiko-vairuotojas-zenge-i-mislinga-miskeli-kur-eina-tik-vyrai.htm
Į viršų
vytautas 42
Sk Lap 22 2015, 09:55
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
http://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/vilkiko-vairuotojas-pamoke-prabanga-pamegusi-sielu-ganytoja.htm
įtariu - autorius tas pats

[ Redaguota Sk Lap 22 2015, 09:56 ]
Į viršų
Edmas
Pr Lap 23 2015, 10:13
Užsiregistravęs dalyvis #319
Prisijungta: Sk Sau 18 2009, 10:44
Pranešimų: 36
Su armijos diena...!tik mokantiems rusiskai siaip...https://www.youtube.com/watch?v=Vt7AriKz0O0
Į viršų
vytas
An Grd 15 2015, 09:04
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Mergina prieš eidama į pasimatymą klausia pažystamo vaikino:
- klausyk,kaip tau atrodo,ar mano iškirptė ne per gili?
Vaikinas iš viršaus meta akį iškirptėn:
-o tavo krūtinė apžėlus??
-ne,
-tada per gili...
Į viršų
NNN
Pn Grd 18 2015, 09:17
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Šmaikštusis Vudis Alenas (Woody Allen):

Mes galvojome, ką daryti: važiuoti į Bahamų salas ar išsiskirti. Galų gale nusprendėme, kad Bahamai – tai malonumas tik dviems savaitėms, o geros skyrybos liks visam gyvenimui.

Paskutinį kartą aš įsibroviau į moterį, kai ėjau ekskursijon į Laisvės statulą.

Negaliu ilgai klausytis Vagnerio. Mane apima nenumaldomas noras užpulti Lenkiją.

Nekenčiu realybės. Bet realybė, kaip bebūtų apmaudu, kol kas vienintelė vieta, kur pietums tau duoda gerą porciją steiko.

Patys gražiausi pasaulyje žodžiai – „tai nepiktybinis auglys“.

Amžinybė – ji vargina. Ypatingai artėjant pabaigai.

Aš nebijau mirti. Tiesiog nenoriu tame dalyvauti.
Į viršų
NNN
Kt Bal 28 2016, 09:05
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Na, pagalvokime, kokių dar blogų dalykų nebuvo galima pamatyti okupacijos laikais:
1. Tikrai nebuvo gėjų. Visi žinojo, kas kam turi patikti ir nebuvo čia tų išsipisinėjimų. O dabar kas? Bent jau nesireklamuotų, jei tokie nenormalūs.
2. Dar nebuvo emigracijos. Visi turėjo darbą ir visi dirbo. O dabar Graižtvydas Londono rajone Crapham dažytoju dirba.
3. Nebuvo ir Maximos. Vertelgos nelaimingi. Tiek žirnelių kainas užkėlė. Į Suvalkus tenka važiuot.
4. Smurto prieš vaikus taip pat nebuvo. Buvo griežtas auklėjimas tam pyzdukui duodant į skūrą tol, kol oda nuo užpakalio atšoks. Reikia gerbti vyresnius.
5. Dargi nebuvo šališkos žurnalistikos. Žurnalistai rašė taip, kaip reikėjo ir buvo tvarka. Ir tiesą rašė.
6. Nebuvo neplanuotų nėštumų ir venerinių ligų. Nu, šliundrų visokių čia išmislas gi tos ligos. O mums, mokesčių mokėtojams, dar už jų gydymą mokėt reikia. Neplanuotas nėštumas išvis išsipisinėjimas. Kokia tu pana, kurva, jei vaiką užsitaisei?
7. Taip pat nebuvo skiepų su jų baisiais šalutiniais poveikiais. Skiepai yra farmacijos kompanijų sąmokslas, kad žmonės daugiau sirgtų ir daugiau pinigų vaistams išleistų.
8. Kad jau prakalbom apie sveikatą, visokių ten alergijų gliutenui irgi nebuvo. Alergijas gliutenui sukėlė amerikosai bei iliuminačiai su masonų ložės pagalba tam, kad žmonės nesipriešintų ir reptilijanams būtų lengviau kolonizuoti pasaulį. O šiaip tai išsipisinėjimas tos visos alergijos bei netolerancijos.
9. Ankstesnių nebuvo, nes visi buvo sveiki. Nebuvo visokio ten pramoninio šlamšto su kažkokiais ten E. Nelabai suprantam, ką tos santrumpos E666 reiškia, bet kad blogai, tai faktas. O, vat, SSRS laikais tai visas maistas buvo ekologiškas. ir sveikas, tikros šlapdešrės, ekologiški hipsterių agurkai, šviežias pienukas ir kitas gėris. Pienuką davusi žalmargė visą raguotą gyvenimą ėdė pesticidais dosniai patręštą žolę bei rijo dyzeliu laistyto žvyrkelio dulkes? Ai, nepasakok, nulydavo gi.
10. Galų gale, nebuvo nepatenkintų gyvenimu. Nes jei nepatenkintas arba turi kokių nors pretenzijų, tai gauni dozę aminazino į užpakalį ir vėl pasaulis gražus.
Vat, tada tai buvo tvarka.

http://www.harmonio.net/ko-as-niekada-nemaciau-okupacijos-laikais/


[ Redaguota Kt Bal 28 2016, 09:08 ]
Į viršų
vytas
Kt Rgp 04 2016, 09:29
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
kartais mėgstu skaityti komentarus po straipsniais interneto portaluose. Daugiausia pikti,bet kartais būna ir perliukų. Štai vienas tokių:
straipsnis delfyje apie eilinę porciją pabėgėlių ,atvykusių į Lietuvą.Valdžios melagėliai suokė,kad į Lietuvą atvyks tik išskirtinai inteligentiški pabėgėliai,reikalingų Lietuvai profesijų-gydytojai,inžinieriai ir t.t.,kurie nuoširdžiai dirbs Lietuvai...
Komentaras po straipsniu:
"tai tie,kurie sprogdina-tai inžinieriai,o kurie mečetėm pjausto galvas,tikriausiai gydytojai..."

Į viršų
Stanislovas
Pn Rgp 05 2016, 11:56
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
Karo metu, rusų lakūnas pakliuvo į nelaisvę. Kažkaip pasisekė pabėgti. Grįžusį į dalinį vyrai klausinėja, kaip toje nelaisvėje. Vyrukas ir sako:
-Studijuokite, kiek galite, materialinę dalį, konstrukciją.... Klausinėja kietai!
Į viršų
NNN
Pr Spa 17 2016, 03:22
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
"Autobusų stotyje stovi verslininkas Rabinovičius ir laukia autobuso vykti į Jurbarką, kur turi prasukti vieną gerą bizniuką. Staiga pamato artėjantį konkurentą Chaimovičių. „Na štai“, - galvoja sau Rabinovičius, - „dabar tas prieis ir paklaus: ‚o kur Jūs, Rabinovičiau, važiuojate?‘ Ir jei jam pasakysiu, kad važiuoju į Radviliškį, tada jis tikrai supras, kad važiuoju į Jurbarką, ir sugadins man visą biznį!”
Ir čia kaip tik prieina Chaimovičius ir jo klausia:
- O kur Jūs, Rabinovičiau, važiuojate?
Rabinovičius atsako:
- Į Jurbarką.
Chaimovičius paniekinančiai nusišypso ir sako:
- Paklausykite, Rabinovičiau! Jūs sakote, kad važiuojate į Jurbarką tam, kad aš pagalvočiau, jog Jūs važiuojate į Radviliškį. Bet aš tai tiksliai žinau, kad Jūs važiuojate į Jurbarką! Tai kodėl Jūs man meluojate?"
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0939sek,0.0227iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,966kb