Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Lengvosios aviacijos perspektyvos


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lengvosios aviacijos perspektyvos
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
AR
An Kov 05 2013, 04:35
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Kęstutis rašė ...


AR rašė ...

Puiku, kad Kornelijus suprato tai ka mes norejome pasakyti.


??????




Paskutinis teiginys :
Atsižvelgiant į tai, jog ULOPF susivienijo ir pradėjo spręsti aviacijos sporto problemas, šiandien nebėra jokio teisinio pagrindo reikalauti iš ULOPF, kaip Lietuvos aeroklubo nario, kokių nors veiksmų atlikimo – ši organizacija turi teisėtai sukurtą struktūrą bei įstatuose numatytus tikslus. Taip pat nėra duomenų, jog ši organizacija šiandien būtų pažeidusi kokius nors įsipareigojimus"


Jau gerokai skiriasi (i teisinga puse) nuo rasto LAK isdestytu teiginiu. Ar ne?
Į viršų
NNN
An Kov 05 2013, 04:44
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
AR rašė ...

Kęstutis rašė ...

AR rašė ...

Puiku, kad Kornelijus suprato tai ka mes norejome pasakyti.


??????




Paskutinis teiginys :
Atsižvelgiant į tai, jog ULOPF susivienijo ir pradėjo spręsti aviacijos sporto problemas, šiandien nebėra jokio teisinio pagrindo reikalauti iš ULOPF, kaip Lietuvos aeroklubo nario, kokių nors veiksmų atlikimo – ši organizacija turi teisėtai sukurtą struktūrą bei įstatuose numatytus tikslus. Taip pat nėra duomenų, jog ši organizacija šiandien būtų pažeidusi kokius nors įsipareigojimus"


Jau gerokai skiriasi (i teisinga puse) nuo rasto LAK isdestytu teiginiu. Ar ne?



Tai ne nuomonė, o faktas. Čia taip, kad pasakytum jog žolė žalia .

Visas tekstas yra mišrainė, tikintis, kad nežinantys neatskirs grūdų nuo pelų. Visi jo raštai gana primityvūs, matosi, kad žmogus nesigaudo situacijoj. Tai net nepanašu į situacijos analizę bei vertinimą - paskubom surašytas raštelis, net neturintis dokumento požymių . Tuos dalykus mes išmanom - specialius mokslus, specialiose tarnybose esam išėję .



[ Redaguota An Kov 05 2013, 04:52 ]
Į viršų
Algis
An Kov 05 2013, 06:40
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Į viršų
Tinklalapis
vytas
An Kov 05 2013, 07:27
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
OOOOOOOOOO ,vyriukai,įdomu,kur mes tokiais tempais nueisim???!! Kur mes tokius lozungus esam girdėję?
Lietuva dar niekada nebuvo tokia komunistinė,kaip dabar.Tai ne mano žodžiai,tai vieno lietuvio,pragyvenusio JAV 40 metų ir sugryžusio čionai paviešėti mėnesiui.Taip,taip,visi,kurie užsiima verslu,skina pinigus nuo medžių,jiem nereikia nieko daryt.Visi žulikai,vagys ir t.t. Išbuožint juos,sukišt į kalėjimus!!"Doloj buržuaziju,doloj eksproprijatorov rabočie-kristijanskovo naroda!!"
Aš matyt,nespėju reaguot į permainas-kai pamatau gražų ,prabangų automobilį,pirmiausia kyla ne noras suvanot jo šonus,nes čia sukčiaus ir vagies auto,bet mąstau,kad reiks dar man gerokai padirbėt,kad tokį nusipirkčiau.
Matomai nebeužilgo ant Lietuvos įsigalios savo laiku Kinijos KP vado Mao Cze Duno lozungas:" kas turi dviratį,tas buržujus."
Pykit,nepykę,bet matant,kas vyksta šiuo metu Lietuvoj,graudu darosi.Atsiprašau,kad ne apie ULOPF veiklą.

P.s.jei kas nesuprato,apie ką aš čia,tai aš apie šitą:" Kur tik įlenda komersantai, ten užpakalis. Nes jų tikslas vienas. Kuo mažesnėmis sąnaudomis gauti kuo didesnį pelną. O visos tos deklaracijos kad viskas "vardan tos Lietuvos" yra tik akių dūmimas."
ir dar apie šitą :"Buvau operetėj penktadienį ... girdėjau ten tokią repliką: komercija - tai šūdas, įvyniotas į blizgantį popierėlį lengviems pinigams gauti "

[ Redaguota An Kov 05 2013, 07:48 ]
Į viršų
Dainius Z
An Kov 05 2013, 08:15
Užsiregistravęs dalyvis #726
Prisijungta: An Sau 25 2011, 09:59
Pranešimų: 86
Geriau eikim paskraidyti.
Į viršų
Rolandas
An Kov 05 2013, 08:51
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Vytai, visi už komerciją, tačiau prieš monopolistus. Štai ir visa ginčo esmė.
Į viršų
Algis
An Kov 05 2013, 08:56
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Vytai,
padiskutuok šia tema su Prienų, Trakų, Ukmergės ir kitų savivaldybių gyventojais, kur šilumos ūkius išsinuomavo visokie Rubikonai. Kur investicijos, kainų sumažinimas dėl valdymo optimizavimų ir t.t. Čia tik vienas pavyzdys. Daugiau rasi spaudoje. Nueik į Kauno auksinį tualetą. Rasi peno apmastymams. Pridėsiu prie Rolando. Už sąžiningą komerciją, pagrystą verslo garbe. Aš prieš nacionalinius Lietuviško verslo įpatumus.

[ Redaguota An Kov 05 2013, 08:59 ]
Į viršų
Tinklalapis
vytas
An Kov 05 2013, 09:03
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Gerai,rašom toliau. Tai kokia išeitis??Visaliaudinis turto nacionalizavimas?Privačios nuosavybės panaikinimas?
Į viršų
Andrius
An Kov 05 2013, 09:21
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
GODUMAS musu RYKSTE.
Gauti pelna labai greitai , labai daug.
Į viršų
Algis
Tr Kov 06 2013, 08:49
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Vytai, nusiramink. Niekas į tavo turtą ir verslą dantų negalanda. Tavo verslas duoda naudą ir visuomeninių interesų nepažeidžia.
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0882sek,0.0135iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,927kb