Mano Sparnai: Diskusijos / Klausia naujokai... / KITFOX STI ar senas sertifikuotas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Klausia naujokai...
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
KITFOX STI ar senas sertifikuotas
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Algirdas L
Št Kov 30 2019, 09:09
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Mano nuomone, saugumui svarbiau mažas tūpimo greitis, negu aerodinaminė kokybė. Esant mažam tūpimo greičiui, tūpimo aikštelės užteks 30 - 50 m, tokių vietų daugybė, o ir frontalinis smūgis būtų žymiai mažesnis. Prie didelės aerodinaminės kokybės turėsi daugiau laiko rinktis tinkamą aikštelę, bet reikia 200 -300m, Tokių, ypač lygių, mažai. O Vilga tai ir sukurta tūpti į prastas aikšteles.
Į viršų
ag
Št Kov 30 2019, 11:02
Užsiregistravęs dalyvis #3282
Prisijungta: Pn Lap 30 2018, 11:59
Pranešimų: 9
Ačiū visiems už komentarus jau galvojau kad mano klausymas nukeliavo į užmarštį . Pagal komentarus suprantu kad KITFOX patenka prie saugių lėktuvų kategorijos tik brangokas

[ Redaguota Št Kov 30 2019, 11:02 ]
Į viršų
vytas
Št Kov 30 2019, 06:39
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Galvojau,gal potencialus užsakovas Rolandui,todėl nesikišau į brangumo-pigumo reikalus. Bet praėjo nemažai laiko,tad manau,niekam nepereisiu skersai kelio.Ir jokiu būdu nesiūlau savo paslaugų,aš aplamai jau nenoriu nieko daryt.Pradžai pasakysiu filosofiškai:-gerai nenorėt to,ko negali turėt. Tai jeigu nenori turėt būtinai naujo Rotax 912 variklio,jeigu nenori odinių sėdynių ,ar kokio tai prabangaus tiuningo,jeigu netingi bent pasijudint ar kiek rankas pats pridėt,Rolando minėtą sumą galima labai greitai apkarpyt.
Taigi-naujas Rotax 912 ULS pilnos komplektacijos mano žiniomis arti 18000 Eurų kainuoja.. Bet ,jei netingi pasėdėt internete,gali susirasti arba absoliučiai su 0 valandų arba su kokia 50 val darbo Rotax-a už 9-10 Tūkst. Bet Kitfoxui ir 80 a.j per akis. Tokį apynaujį variklaitį gali ir už 8-7 T.eurikų rasti, vadinasi jau minus 10 Tūkst.
Rinkinys jau kiek kainuoja tiek,nelabai pritaupysi...nors jei nebūtinai Nori STI,gali rasti nepradėtą arba jau kiek parinktą rinkinį už puse kainos. Tik nežinia kiek reikia laukti.
Surinkimas. Už 40 tūkst eurų,kad surinkti Kitfoxa ,jis turėtų būti paauksuotu rėmu ir apklijuotas Svarovskio kristalais. Net Vokietijoj pigiau surinktų. Manau rastum,kas už 20 surinktų.Nebūtinas pvz superdažymas už 10 tūkst. Ir štai jau blogiausiu atveju jau minus 30 tūkst.Bet ir 70 tūkst kaip tokiam lėktuvui per brangu. Išeitis- už kokius 25 tūkst tikrai gali rasti idealiam stovyjė su puse variklio resurso. ...na bet norintiems pasišvaistyti pinigais neatimsi šį malonumą.
Į viršų
bence
Tr Bal 03 2019, 10:27
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Rolandas rašė ...


bence rašė ...

o savannah cia nuo kada nebesaugus?

Nesaugus dėl mažos aerodinaminės kokybės. Be variklio krenta labiau už Vilgą. Tik piloto meistriškumas ir laimingos aplinkybės gali išgelbėti.

cia turbut ne apie ta pati lektuva snekam
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0564sek,0.0086iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,772kb